FK “Ventspils” uzvarēja “Valmieru” – tā sagatavošanās periodā noslēdzās interesantā, piesātinātā un daudzveidīgā dzeltenzilo spēļu programma. Zīmīgi, starp citu, ka starpsezonā 2020 FKV tieši ar Latvijas klubiem tikās trīsreiz un visos trijos mačos panāca uzvaras ar kopējo rezultātu 8:1. Lai, kā saka, tas ir tikai darba moments, bet, piekritīsiet, pietiekoši patīkams.

Tagad Viorela Frunzas komanda pilnībā pārslēdzas uz treniņu darbu, turpinot jau mērķtiecīgu gatavošanos konkrētajam mačam – pirmajai kārtai Latvijas čempionātā. Atgādinām, ka “Ventspils” atklās turnīru svētdien, 15. martā (14:00), Rīgā pret RFS.

Sarunā ar dzeltenzilo oficiālo mājas lapu Viorels Frunza apkopoja īsu iznākumu FKV noslēdzošajai spēlei starpsezonā.

– Viorel, “Ventspils” uzvarēja “pirmsezonkas” noslēdzošo kontroles maču. Pakomentējiet spēli ar “Valmieru”.

– Uzvarējām, iesitām labus vārtus, neļāvām izcelties pretiniekam – tas vienmēr ir svarīgi. Laikam, pats galvenais, ko gribas atzīmēt – no sākuma un līdz mača beigām komanda kopumā parādīja sevi labi. Kā jau vienmēr, bija šajā kontroles mačā konkrēti spēles uzdevumi, un mēs tos veiksmīgi risinājām.

– Kārtējo reizi FKV izveidoja solīdu skaitu vārtu momentu. Tas ir patīkams fakts.

– Neapšaubāmi. Esmu priecīgs par Eristavi un Svārupu, vārtu autoriem. Izveidojām vēl daudz labu iespēju, organizējām daudz interesantu uzbrukumu. Tie ir pozitīvi momenti, ar kuriem es, protams, esmu apmierināts. Kā, atkārtošos, arī vispār ar spēles bildi kopumā.

– Kad “milzis” Giorgi Eristavi iesit ar galvu – tas izsauc īpaši patīkamas emocijas.

– Jā, teicami vārti, pie tam tas attiecas gan uz sagatavošanas darbu, gan noslēgumu. Priecē, ka šī uzbrukuma laikā Giorgi atradās tur, kur arī bija jābūt, no tā arī rezultāts.

– Esmu pārliecināts, ka arī Svārupa precīzais sitiens ievērojami pacēla jums noskaņojumu.

– Esmu priecīgs par Kasparu, vārti bija viņam ļoti vajadzīgi. Varēja viņš arī vēlreiz izcelties, momenti bija. Neatlaidīgs darbs vienmēr atnes augļus, un tas attiecas uz visiem futbolistiem. Tam pašam Kazimam bija laba iespēja, kuru, starp citu, viņš pats sev arī izveidoja. Žēl, pietrūka nedaudz aukstasinības, kļūdījās. Bet pozitīvas izmaiņas acīmredzamas, un tas, protams, nevar neiepriecināt.

– Līdz pirmajam FKV mačam Latvijas čempionātā vien astoņas dienas. Kas gaida komandu šajā periodā?

– Nedaudz atpūtīsimies un turpināsim mērķtiecīgi gatavoties jau čempionāta starta mačam.

– Šis ilgi gaidītais 15. marts jau pavisam tuvu. Domājiet par šo datumu daudz?

– Protams, katru dienu. Vispār, visu šo laiku, kopš janvāra, mēs tikai par to domājam, darot visu iespējamo, lai līdz 15. martam būtu optimālajā gatavībā. Lai būtu tāda komanda, kura spējīga risināt lielus uzdevumus, uzstādītus mums no kluba vadības.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv