FK “Ventspils” saspringtā cīņā uzvarēja “Jelgavu” un iekļuva Latvijas Kausa pusfinālā. Tikšanās liktenis sanāca dramatisks: viss izšķīrās tikai pendeļu sērijā. Dzeltenzilie izrādījās veiksmīgāki par nepiekāpīgo pretinieku un uzdāvināja saviem līdzjutējiem prieka emocijas.

FK “Ventspils” galvenais treneris Viorels Frunza, saprotams, arī bija ļoti priecīgs par panākumu. Tomēr, komentējot ceturtdaļfināla iznākumu, vadītājs atzīmēja, ka jau domā tikai par Kurzemes derbiju.

FK “Ventspils” galvenā trenera Viorela FRUNZAS komentārs:

– Apsveicu līdzjutējus un komandu ar uzvaru! Tā sanāca smaga – tā bija īsta Kausa spēle, kurā bija daudz cīņas, nervu un sasprindzinājuma. Mēs teicami zinājām, ka nekā vienkārša nebūs: Kausā cīņa vienmēr ir līdz fināla svilpei. Bet mača iznākums bija jāizšķir vēl pamatlaikā – momentu mums bija ļoti daudz! Bet šodien bumba vienkārši negribēja iet vārtos.

Esmu priecīgs, ka iznākumā atrisinājām galveno uzdevumu – uzvarējām un iekļuvām pusfinālā. Bet laika priecāties mums vienkārši nav – jau svētdien ļoti svarīgais un grūtais Kurzemes derbijs. Jelgavā nospēlējām 120 minūtes, patērējām daudz spēka: tagad domāsim, kā atjaunot spēlētājus, lai mačam ar “Liepāju” pieietu maksimāli gataviem.

Pirms pendeļu sērijas stipri uztraucāties? Nē, jutos normāli. Tur viss vienkārši: iespējas 50 uz 50, tā ir lotereja – uzvar tas, kurš vairāk iesit. Malacis Kostja Mahnovskis, lieliski sevi parādīja – priecājos par viņu. Sezonas finišā īpaši svarīgi, lai vārtsargs justos pārliecināti – tas dod papildus pārliecību visai komandai.

Kad Sahņevičs gāja izpildīt izšķirošo sitienu, bija pārliecība, ka kapteinis iesitīs? Bet es neredzēju, kā viņš sit! (Smaida). Redzēju tikai pirmo pendeli, un Lukass neiesita. Pēc tās vairs neskatījos: tikai pēc komandas reakcijas sapratu, ka iesitām. Nebiju pārsteigts, ka Sahņevičs pārliecināti iesita: Andrejs – pieredzējis futbolists, viņš zin, kā sarežģītās situācijās saglabāt aukstasinību.

Pretinieks pusfinālā – kam dodat priekšroku? Nē, kāda būs izloze, tāds arī būs. Pie tam tagad pilnīgi nav kad par to domāt. Visas manas domas patreiz jau tikai par Kurzemes derbiju.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv

Sadarbībā ar OC Ventspils.