Viorels Frunza atstājis FK “Ventspils” galvenā trenera posteni. Speciālā paziņojumā dzeltenzilo līdzjutējiem speciālists pateicās visiem par atbalstu un izteica cerību, ka FKV pēc smagā perioda sāksies gaišā josla, kad komanda atkal priecēs ar labiem rezultātiem.

Viorela FRUNZAS komentārs:

– Cienījamie FK “Ventspils” līdzjutēji! Kā zināms, es atstāju FKV galvenā trenera posteni, un tagad, kad emocijas nedaudz nosēdušās, gribētu vēlreiz nokomentēt šo lēmumu, kas man nāca ļoti smagi. Pirmām kārtām, gribētu pateikties visiem, kuri pārdzīvoja par FK “Ventspils”, atbalstīja komandu un ticēja mums. Liels paldies! Esmu pateicīgs pilsētai, klubam un visiem cilvēkiem, kuri atbalstīja trenerus un futbolistus visa mana darba laikā FKV.

Atstāju “Ventspils” ar skumjām jūtām, pārdzīvoju, ka mēs sezonas startā nespējām parādīt to rezultātu, uz ko komanda tiešām spējīga. Jau atzīmēju, ka, pēc manām domām, tagadējā FKV potenciāls augstāks, kā pagājušā gada FKV. Diemžēl, komandas startu stipri ietekmēja samocītā gatavošanās, pirmssezonas treniņnometne zināmu iemeslu dēļ, sakarā ar koronavīrusu, ritēja pavisam ne tā, kā bija plānots. Mums nepietika laika, un tādēļ starts daudzējādā ziņā sanāca neveiksmīgs. Pēc zaudējuma pēdējā kārtā kļuva acīmredzams, ka nepieciešams kaut ko mainīt, lai turpinājumā “Ventspils” rezultāti uzlabotos. Esmu pārliecināts, komandai tas ir pa spēkam: “Ventspilī” sapulcināti kvalitatīvi futbolisti, viņi, esmu pārliecināts, spējīgi uz daudz ko. Pat tagad, jau nēesot FKV vadītājam, es redzu, ka komanda ļoti labi strādā un nopietni gatavojas derbijam. Treneri, kuri bija mani palīgi, visus spēkus atdod gatavojoties, futbolisti pilni vēlēšanās pierādīt, ka tikai viens punkts četros mačos – tas pavisam nav viņu līmenis. Jā, periods “Ventspilij” patreiz smags, bet nešaubos, ka derbijā komanda laukumā izdarīs visu, kas tās spēkos.

Novēlu “Ventspilij” panākumus un veiksmi un vienmēr pārdzīvošu par šo klubu. Uzskatīju un uzskatu, ka FK “Ventspils” – tas ir pats zināmākais Latvijas futbola brends. Tā bija agrāk, tā ir arī tagad. Ceru, tā būs arī nākotnē. Laiki FKV nav vienkārši, bet nedrīkst pieļaut, ka tāds klubs izzustu no Latvijas futbola kartes. Tas būtu milzīgs futbola zaudējums. To nav pelnījuši līdzjutēji, nav pelnījusi pilsēta, kur futbolu mīl un kur futbolam ir tādas slavenas tradīcijas. Ļoti ceru, ka viss būs labi un patiesi novēlu, lai futbols Ventspilī un pats FK “Ventspils” vēl ilgi priecētu visus, kam dārgs klubs un kas mīl futbolu.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv

Sadarbībā ar OC Ventspils.