FK “Ventspils” nespēja uzvarēt Tukumā. Apbēdinoši, protams, bet, taisnības labad, vietā atzīmēt, ka “Tukums”, nospēlējot uzstājīgi un droši, zaudējumu nebija pelnījis. Nebija pelnījis to, saprotams, arī “Ventspils”, no tā arī likumsakarīgs iznākums – neizšķirts.

Protams, dzeltenzilos tāds rezultāts varēja tikai sarūgtināt, ko pēc mača preses konferencē neslēpa arī FKV galvenais treneris Viorels Frunza.

FK “Ventspils” galvenā trenera Viorela FRUNZAS komentārs:

– Smagi komentēt, atkal daudz emociju… Rezultāts uz tablo, un tas ir tāds, kāds, protams, mūs nevar apmierināt. Diemžēl, nevarējām uzlauzt pretinieka aizsardzību, kurš, tas bija redzams, bija labi sagatavojies un lieliski darbojās pretuzbrukumos. Bet ja mēs sev uzstādām nopietnus uzdevumus, tad, neapšaubāmi, vajag uzlauzt tādu aizsardzību un uzvarēt… Kopumā, pēc manām domām, mēs parādījām sliktu spēli. Iemesli? Pretinieks nospēlēja labi, un svaiguma mums pietrūkst, nav asu lēmumu uzbrukumā – bīstamus momentus izveidojām maz. No tā arī gala rezultāts.

Būtu iespēja, ko izmainītu? Iespējams, Eristavi vajadzēja izlaist ātrāk? Protams, pēc spēles kaut ko uzreiz analizē, domā par to, ko varēja izdarīt savādāk. Izgājām no tā, kas mums ir, izlaidām spēlētājus, kuri bija svaigāki. Jā, droši vien, to pašu Eristavi vajadzēja izlaist ātrāk, bet, varbūt, vispār “pamatā”. Tagad grūti par to spriest – spēle beigusies un neko vairāk neizmainīt.

Jau pirmdien FKV gaida grūts mačs Valmierā. Patreiz pats svarīgākais – psiholoģiski savākt komandu? Jā, un tam mums ir vien divas dienas. Psiholoģiski savākties ir ļoti svarīgi, tādēļ, ka punktu zaudējums Tukumā – nopietns sitiens. Neteikšu, starp citu, ka komanda neparādīja šodien vēlēšanos, bet vienas vēlēšanās izrādījās nepietiekami… Protams, brīnišķīgi zinām, ka Valmierā būs grūta spēle, domāsim, paskatīsimies, kurš būs vairāk svaigs, kurš būs psiholoģiski vairāk gatavs. Mūs gaida smags izbraukums, bet tāds jau mūsu liktenis.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv