Jaunais, 2020. gads, uzņem apgriezienus, un ar katru dienu uzņem apgriezienus dzeltenzilo pirmssezonas sagatavošanās. FK ”Ventspils” sāk gatavošanos jaunajai sezonai jauna treneru štāba vadībā.

Mēs oficiāli paziņojam, ka par jauno FK ”Ventspils” galveno treneri kļuvis moldāvu speciālists Viorels Frunza. Laipni lūgts FKV, Viorel!

Viorels Frunza, 40 gadīgais speciālists, moldāvu futbola audzēknis. Spēlētāja karjeras laikā varenais uzbrucējs spēlēja vairākos vadošajos savas valsts klubos, kā arī ir ar bagātu pieredzi spēlējot ārzemēs – elites divīziju klubos Rumānijā, Grieķijā, Krievijā, Kazahstānā, Baltkrievijā.

Moldovas izlases sastāvā aizvadījis 37 mačus un iesitis 7 vārtus. Interesanti, ka tālajā jau 2007. gadā uzbrucējs Rīgā iesita vārtus Latvijas izlasei: viesi uzvarēja toreiz ar rezultātu 2:1.

Pēc spēlētāja karjeras nosleguma kļuva par treneri. Dažādos gados strādājis dažādos savas valsts klubos – ”Dacia”, ”Speranca”, ”Academia” un ”Dinamo – Auto”.

FK ”Ventspils” prezidenta Adlana Šišhanova komentārs:

– Mana izvēle par labu Viorelam izdarīta tādēļ, ka es viņu brīnišķīgi zinu, un viņš brīnišķīgi zina mani un manas prasības. Savā laikā viņš spēlēja manā komandā, un trenēja. Apliecinu mūsu līdzjutējiem, ka šis treneris vienmēr mērķē uz maksimālo rezultātu un pilnībā prasīgs gan pret sevi, gan pret visiem futbolistiem, panākot no visiem maksimumu.

Viorels Frunza – treneris, atbilstošs visām nepieciešamajām mūsdienīgajām futbola prasībām un spējīgs risināt lielus uzdevumus. Viņš zina, ko vajag darīt un var aizvest FKV uz jaunām virsotnēm. Ļoti uz viņu ceru un novēlu visiem mums, līdzjutējiem, Viorelam, futbolistiem un visam FK ”Ventspils” panākumus jaunajā sezonā.

FK ”Ventspils” apsveic Viorelu Frunzi ar pievienošanos FKV un novēl viņam panākumus un uzvaras!

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs

e-mail: info@fkventspils.lv