Godājamie līdzjutēji! Piektdien, 17. jūlijā, FK “Ventspils” mājās uzņems “Mettu” (sākums – 18:00). Laipni lūgti uz stadionu! Mēs priecājamies par katru līdzjutēju, bet sakarā ar pēdējiem notikumiem (pastiprinātas prasības cīņā ar koronavīrusu) mūsu stadiona apmeklējuma kārtība nopietni mainīta. NEPALAIDIET GARĀM!

SVARĪGI! Mēs jums paziņojam, godājamie līdzjutēji, par mūsu stadiona apmeklējumu, uz ko lūdzam vērst īpašu uzmanību.

Un tā, neskatoties uz to, ka iekļūšana stadionā līdzjutējiem tagad atvērta, paliek spēkā zināmi ierobežojumi, saistībā ar Latvijas valdības uzstādījumiem, kā arī ar Latvijas futbola federācijas sanitāro protokolu.

Ko tas nozīmē? Ņemot vērā nepieciešamos piesardzības mērus, pirmām kārtām – nodrošināt katram līdzjutējam nepieciešamo teritoriju mūsu stadionā, mēs paziņojam, ka apmeklēt maču piektdien, 17. jūlijā, varēs maksimums 250 skatītāju.

Ne vairāk? Nē, ne vairāk! Tādas ir reālijas, un tā nav mūsu kluba vēlme, bet nepieciešamie un obligātie apstākļi, lai aizvadītu maču ar skatītājiem.

SVARĪGI! IEVIESTA LĪDZJUTĒJU REĢISTRĀCIJA! Godājamie līdzjutēji! Sakarā ar jaunajiem likumiem, ja jūs gribat apmeklēt maču “Ventspils” – “Metta”, tad jums nepieciešams reģistrēties.

Tas ir nepieciešams, lai COVID-19 uzliesmojuma gadījumā SPKC varētu operatīvi apzināt ikvienu mača apmeklētāju.

Reģistrācijas procedūra galēji vienkārša.

Jums nepieciešams tikai nosūtīt e:mail pēc adreses fkvspeles@inbox.lv (tēma – Spēle “Ventspils” – “Metta”). Nepieciešams norādīt vārdu, uzvārdu un telefonu (ja jūs ejat ar bērniem, uzrādiet to).

SVARĪGI! Bez e:mail nosūtīšanas un nepieciešamo datu uzrādīšanas jūs NEVARĒSIET iekļūt stadionā.

Kā tikai apmeklētāju skaits sasniegs 250, jaunu pieteikumu pieņemšana tiks pārtraukta. Bez tam, pieteikumu pieņemšana jebkurā gadījumā tiek pārtraukta spēles dienā, piektdien, 17. jūlijā, 11:00 (visi vēlāk atsūtītie pieteikumi netiks izskatīti).

SVARĪGI! Līdzjutējiem, kuri gatavojas apmeklēt maču piektdien, 17. jūlijā, jābūt pie sevis personu apliecinošam dokumentam (pase vai ID).

Ieeja tribīnē būs VIENA, tādēļ mēs lūdzam jūs, godājamie līdzjutēji, jūsu ērtībai atnākt ne pēdējā minūtē, lai neveidotu nevajadzīgu spriedzi un drūzmu.

UZMANĪBU! Mēs atgādinām, ka uz visiem FK “Ventspils” mājas mačiem Latvijas čempionātā ieeja bez maksas. Tie līdzjutēji, kuri nokļūs uz maču 17. jūlijā, varēs tribīnē ieņemt vietas, kuras būs speciāli iezīmētas (nomarķētas). Vietas, kuras speciāli iezīmētas nebūs, ieņemt nav atļauts.

Pārliecinoša prasība ievērot nepieciešamo distanci 2 metrus, ar sapratni attiekties pret šiem noteikumiem, nepārkāpjot pieņemtās prasības.

Mēs esam pārliecināti, ka visi jūs, godājamie līdzjutēji, ar lielu prieku atkal atgriezīsieties futbolā Ventspilī, un pret visām nepieciešamajām drošības prasībām attieksieties ar pienācīgu sapratni un atbildību. Nekas nevar kļūt par neērtību un traucēkli, kad atkal parādījusies iespēja skatīties futbolu un priecāties par mīļotās komandas uzvarām!

Laipni lūgti stadionā! Piektdiena, 17. jūlijs, kauja ar “Mettu” (sākums – 18:00). Uzvarēsim ar jūsu atbalstu stadionā!

Uz priekšu, “Ventspils”!

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv