Sestdien, 3. oktobrī, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit pirmās kārtas ietvaros Viorela Frunzas komanda dzimtajās sienās tiksies ar klubu “Valmiera”. Sākums – 15:00. Viss pilnībā vienkārši: mūs gaida aizraujoša un ļoti svarīga spēle! Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Spēles tiešo translāciju var skatīties Best4sport TV un www.optibetvirsliga.com

Sākas oktobris, un sākas ar ļoti svarīgu “Ventspilij” maču. Ciemos pie dzeltenzilajiem brauc ambiciozā un spēcīgā “Valmiera” – viens no galvenajiem FKV konkurentiem turnīra tabulā. Pretinieki tabulā atrodas pavisam blakus, tā kā uzvaras svarīgumu, punktu svarīgumu nav iespējams pārvērtēt. Katrs mačs starp šīm komandām pārvēršas īstā kaujā, pilnu sasprindzinājuma, nepiekāpības un labā nozīmē nesaudzīgas sāncensības. Nav šaubu, ka arī gaidāmā divcīņa būs ļoti interesanta!

“Ventspils” nepiekāpīgi cīnās par ceļazīmi uz Eirokausiem. Viorela Frunzas komanda katrā mačā atdod uzvarai visus spēkus, cīnās līdz galam – 3. oktobrī mums tas absolūti nepieciešams labvēlīgam rezultātam. Un vēl tādai svarīgai uzvarai mums ļoti būs nepieciešams līdzjutēju atbalsts, kurš ļoti palīdz un ved komandu uz priekšu jebkuros apstākļos. Nāciet uz stadionu! Kopā mēs esam spēks un kopā cīnīsimies par ļoti svarīgo uzvaru! Redzēsimies stadionā!

SVARĪGI! Mēs jums paziņojam, godājamie līdzjutēji, par mūsu stadiona apmeklējumu, uz ko lūdzam vērst īpašu uzmanību.

Un tā, neskatoties uz to, ka iekļūšana stadionā līdzjutējiem tagad atvērta, paliek spēkā zināmi ierobežojumi, saistībā ar Latvijas valdības uzstādījumiem, kā arī ar Latvijas futbola federācijas sanitāro protokolu.

Ko tas nozīmē? Ņemot vērā nepieciešamos piesardzības mērus, pirmām kārtām – nodrošināt katram līdzjutējam nepieciešamo teritoriju mūsu stadionā, mēs paziņojam, ka apmeklēt maču sestdien, 3. oktobrī, varēs maksimums 300 skatītāju.

Ne vairāk? Nē, ne vairāk! Tādas ir reālijas, un tā nav mūsu kluba vēlme, bet nepieciešamie un obligātie apstākļi, lai aizvadītu maču ar skatītājiem.

SVARĪGI! Reģistrācija spēlei NAV NEPIECIEŠAMA!

Ieeja tribīnē būs VIENA, tādēļ mēs kārtējo reizi lūdzam jūs, godājamie līdzjutēji, jūsu ērtībai atnākt ne pēdējā minūtē, lai neveidotu nevajadzīgu spriedzi un drūzmu.

UZMANĪBU! Mēs atgādinām, ka uz visiem FK “Ventspils” mājas mačiem Latvijas čempionātā ieeja bez maksas. Tie līdzjutēji, kuri nokļūs uz maču sestdien, 3. oktobrī, varēs tribīnē ieņemt vietas, kuras būs speciāli iezīmētas (nomarķētas). Vietas, kuras speciāli iezīmētas nebūs, ieņemt nav atļauts.

Pārliecinoša prasība ievērot nepieciešamo distanci 2 metrus, ar sapratni attiekties pret šiem noteikumiem, nepārkāpjot pieņemtās prasības.

Mēs esam pārliecināti, ka visi jūs, godājamie līdzjutēji, ar prieku atgriezīsieties futbolā Ventspilī, un pret visām nepieciešamajām drošības prasībām attieksieties ar pienācīgu sapratni un atbildību. Nekas nevar kļūt par neērtību un traucēkli, kad atkal parādījusies iespēja skatīties futbolu un priecāties par mīļotās komandas uzvarām!

Laipni lūgti stadionā! Sestdien, 3. oktobrī, kauja ar FK “Valmiera”. Jūsu atbalsts nepieciešams – ļoti vajadzīga uzvara!

Uz priekšu, “Ventspils”!

Optibet Virslīga 2020. 21. kārta
FK Ventspils – FK Valmiera
Ventspils. 3. oktobrī. OC Ventspils. 15:00.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv

Sadarbībā ar OC Ventspils.