Sestdien, 18. maijā, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta trīspadsmitās kārtas ietvaros Igora Kļosova komanda dzimtajās sienās tiksies ar “Valmiera” Glass ViA. Sākums – 18:10. Dzeltenzilie pārdzīvo ne tuvu to labāko periodu, bet katru dienu ļoti nopietni strādā, lai pēc iespējas ātrāk to pārrautu un atkal sāktu iepriecināt savus līdzjutējus.

Mēs teicami zinām, ka esam jums parādnieki, godājamie FKV līdzjutēji, un neviens stiprāk par mums negrib to, lai uzvaru un pozitīvās emocijas atkal atgrieztos pie visiem dzeltenzilajiem, pie visiem, kuri pārdzīvo par komandu un atbalsta to šajā sarežģītajā momentā. Kopā mēs esam spēks!Laipni lūgti uz stadionu!

FKV pieliks maksimumu pūļu, lai beidzot panāktu uzvaru. Mēs tiešām sen neesam uzvarējuši, un šo nepatīkamo sēriju sen laiks beigt. Tad uzvarēsim kopā. Bez tam, jūs pēc tradīcijas gaida brīnišķīgas balvas – neaizmirstiet par to! Futbols un balvas – nepalaidiet garām. Uz priekšu, “Ventspils”!

Mēs esam pārliecināti, ka jūs, godājamie līdzjutēji, neko neesat aizmirsuši, visu brīnišķīgi atceraties – pagājušajā sezonā katrs FKV mājas mačs galvenajā stadionā dāvāja jums ne tikai brīnumainas futbola emocijas, bet arī iepriecināja ar lieliskām balvām. Tagad viss būs tieši tāpat!

Un tā, kas jūs gaida 18. maijā? Visi tie paši prieki un baudas, ar kurām jūs jau iepazināties FKV mājas spēles galvenajā stadionā 2018. un 2019. gadā! Pirmām kārtām, teicams futbols. Un vēl jebkurš līdzjutējs, kurš nopircis biļeti uz maču, kā arī katrs mūsu kluba abonementa īpašnieks, automātiski kļūst par speciālā konkursa dalībnieku.

Spēles beigās tiks noteikti TRĪS uzvarētāji – laimīgie, katrs no viņiem saņems dāvanā kluba suvenīrus. Bet tas nav viss.

Viens no šīs uzvarētāju trijotnes saņems papildus balvu no FK “Ventspils” prezidenta sadarbībā ar uzņēmumu ALETE! Lieliski, vai nav tiesa?! Mūsu kanālā Youtube FK Ventspils TV jūs, godājamie līdzjutēji, viegli atradīsiet visus uzvarētājus, priecīgus un apmierinātus – tādus, kādiem arī jābūt cilvēkiem, ieguvušiem brīnišķīgas balvas. Tā kā balvas vienmēr palīdz un paceļ noskaņojumu!

Tomēr arī tas vēl nav viss!

Visi trīs uzvarētāji automātiski nokļūst savdabīgā finālā, kurš notiks sezonas beigās un kuras iznākumā pats veiksmīgākais FK “Ventspils” līdzjutējs iegūs SUPERBALVU no FK “Ventspils” prezidenta! Pievienojaties, un jums sezonas beigās būs unikāla iespēja laimēt… automašīnu! Lūk, tā ir pa īstam SUPERBALVA no FK “Ventspils” prezidenta!

FKV vadība uzreiz paziņoja par to, ka jūsu apmierinātība, komforts un prieks – galvenā mūsu kluba prioritāte. Šajā sezonā nekas nav mainījies!

Redziet, cik viss vienkārši. Jums atliek tikai viens: nākt uz FKV mājas mačiem, baudīt futbolu, atbalstīt dzeltenzilos un laimēt balvas!

Nešaubieties, uzvarētāji iznākumā būsiet tieši jūs. Patreiz jūs vienkārši lasāt šos patīkamos jaunumus, bet sezonas beigās stāstīsiet saviem draugiem par savu jauno automašīnu!

Laipni lūgti uz futbolu Ventspilī, godājamie līdzjutēji!

18. maijā (sākums – 18:10) jūs gaida FK “Ventspils” kauja pret klubu FK “Valmiera”. Kauja grūta, kauja svarīga – tagadējā Latvijas čempionātā savādāk nenotiek! Un vēl jūs gaida jaunas balvas!

Kopā mēs esam spēks! Uz priekšu, “Ventspils”!

FK “Ventspils” galvenā trenera vietas izpildītāja Igora KĻOSOVA komentārs:

– Saliedētība un disciplīna – lūk, kas mums var palīdzēt šajā sarežģītajā periodā. Svarīgi vēl tikt galā ar psiholoģisko spiedienu. Esmu pārliecināts, komandai tas ir pa spēkam – mēs netaisāmies nolaist rokas. “Valmiera” – komanda – pārsteigums, tā lieliski sevi parādīja, turnīra tabulā atrodas augstu. Bet FKV sen laiks uzvarēt, un sestdien mūsu noskaņošanās būs atbilstoša!

Optibet Virslīga 2019. 13. kārta.
FK Ventspils – FK Valmiera Glass ViA
Ventspils. 18. maijā. OC Ventspils stadions. 18:10.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils. 

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv