Ceturtdien, 25. jūnijā, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta trešās kārtas ietvaros Viorela Frunzas komanda dzimtajās sienās uzņems klubu “Valmiera”. Spēles sākums – 18:00, tā aizritēs bez skatītājiem. Tiešo translāciju var skatīties www.sportacentrs.com

Mačs gaidāms ļoti interesants un grūts, bet, saprotams, visiem dzeltenzilajiem ļoti gribas turpināt mājas uzvarošo gaitu!

Mēs apsveicam visus futbola cienītājus ar Līgo svētkiem un novēlam nosvinēt priecīgi, mierīgi un jautri. Un lai svētku emocijas saglabājas FKV līdzjutējiem līdz ceturtdienai, lai pie savu televizoru ekrāniem un datoru monitoriem jums sanāk atbalstīt komandu vētraini un vareni, kā jau vienmēr.

Atbalsts (lai pagaidām vēl “ekrānā”) FKV noteikti vajadzīgs. “Valmiera” dzeltenzilajiem pretinieks ļoti neērts, pagājušajā gadā dzeltenzilie tā arī nespēja uzvarēt Tamaza Pertijas komandu. Bez tam, šīs sezonas starts valmieriešiem ne visai izdevies, jo bīstamāks un motivētāks būs šis draudīgais un prasmīgais oponents. Tā kā tikai kaujiniecisks noskaņojums un varena uzvaras griba! Trīs punkti šajā principiālajā divcīņā “Ventspilij” ļoti vajadzīgi, un piebilst tam, jāsaka, arī nav ko. Sitīsimies!

Uz priekšu, “Ventspils”!

Uzmanību žurnālistiem un fotogrāfiem! Pieteikumus akreditācijai lūdzam sūtīt uz e-mail korolevs.mihails@inbox.lv Atgādinām, ka akreditāciju skaits, atsaucoties uz LFF sanitāro protokolu, ierobežots. Akreditāciju pieņemšana noslēdzas 24. jūnijā, 21:00.

Optibet Virslīga 2020. 3. kārta
FK Ventspils – FK Valmiera
Ventspils. 25. jūnijs. Centrālais stadions. 18:00.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv