FK “Ventspils” futbolisti turpina gatavošanos kārtējam Latvijas čempionāta mačam. Svētdien, 21. jūlijā, čempionāta divdesmit otrās kārtas ietvaros Igora Kļosova komanda mājās tiksies ar klubu “Valmiera Glass/ViA”. Sākums – 17:00. Vien divas (!) dienas iepriekš dzeltenzilie aizvadīja atbildīgu un ne vienkāršu maču tālajā Albānijā, un lūk, jauns un sarežģīts pārbaudījums! Laika pat nelielai atelpai elementāri nav. Bet spēle ar kodīgo un apmācīto “Valmieru” tieši arī pārvērtīsies nopietnā pārbaudījumā – valmierieši ļoti atzīstami aizvada sezonu, katrā spēlē sagādājot jebkuram pretiniekam daudzumu problēmu spēlē.

Tomēr acīmredzams, ka jāsakož zobi un no visa spēka jācīnās tikai par 3 punktiem! Lūk, tikko FKV pasniedza brīnišķīgu dāvanu saviem līdzjutējiem, dāvājot visiem iespēju ieraudzīt Ventspilī Eiropas Līgā komandu “Gzira”. Bet Maltas klubs vēl pagaidīs…

Patreiz visas domas par kauju Latvijas čempionātā! FKV atgriežas turnīrā pēc divām nedēļām, atgriežas, panākot čempionātā divas uzvaras pēc kārtas – mums jāizdara viss, lai pagarinātu uzvaru sēriju! Īsts raksturs, cīņas griba jebkurā epizodē, neskatoties uz grūto spēļu grafiku – jācīnās!

Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Tieši jūsu atbalsts būs izšķirošais faktors šajā spēlē – pārbaudījumā uz izturību. Jūs ļoti palīdzējāt FKV sagraut “Teuta”, atbalstiet arī Latvijas čempionātā – uzvarēsim kopā!

Neaizmirstiet, saprotams, arī par tradicionālajām balvām! Tās jūs gaida – uzvariet kopā ar komandu laukumā, uzvariet arī pēc fināla svilpes!

Mēs esam pārliecināti, ka jūs, godājamie līdzjutēji, neko neesat aizmirsuši, visu brīnišķīgi atceraties – pagājušajā sezonā katrs FKV mājas mačs galvenajā stadionā dāvāja jums ne tikai brīnumainas futbola emocijas, bet arī iepriecināja ar lieliskām balvām. Tagad viss būs tieši tāpat!

Un tā, kas jūs gaida 21. jūlijā? Visi tie paši prieki un baudas, ar kurām jūs jau iepazināties FKV mājas spēles galvenajā stadionā 2018. un 2019. gadā! Pirmām kārtām, teicams futbols. Un vēl jebkurš līdzjutējs, kurš nopircis biļeti uz maču, kā arī katrs mūsu kluba abonementa īpašnieks, automātiski kļūst par speciālā konkursa dalībnieku.

Spēles beigās tiks noteikti TRĪS uzvarētāji – laimīgie, katrs no viņiem saņems dāvanā kluba suvenīrus. Bet tas nav viss.

Viens no šīs uzvarētāju trijotnes saņems papildus balvu no FK “Ventspils” prezidenta sadarbībā ar uzņēmumu ALETE! Lieliski, vai nav tiesa?! Mūsu kanālā Youtube FK Ventspils TV jūs, godājamie līdzjutēji, viegli atradīsiet visus uzvarētājus, priecīgus un apmierinātus – tādus, kādiem arī jābūt cilvēkiem, ieguvušiem brīnišķīgas balvas. Tā kā balvas vienmēr palīdz un paceļ noskaņojumu!

Tomēr arī tas vēl nav viss!

Visi trīs uzvarētāji automātiski nokļūst savdabīgā finālā, kurš notiks sezonas beigās un kuras iznākumā pats veiksmīgākais FK “Ventspils” līdzjutējs iegūs SUPERBALVU no FK “Ventspils” prezidenta! Pievienojaties, un jums sezonas beigās būs unikāla iespēja laimēt… automašīnu! Lūk, tā ir pa īstam SUPERBALVA no FK “Ventspils” prezidenta!

FKV vadība uzreiz paziņoja par to, ka jūsu apmierinātība, komforts un prieks – galvenā mūsu kluba prioritāte. Šajā sezonā nekas nav mainījies!

Redziet, cik viss vienkārši. Jums atliek tikai viens: nākt uz FKV mājas mačiem, baudīt futbolu, atbalstīt dzeltenzilos un laimēt balvas!

Nešaubieties, uzvarētāji iznākumā būsiet tieši jūs. Patreiz jūs vienkārši lasāt šos patīkamos jaunumus, bet sezonas beigās stāstīsiet saviem draugiem par savu jauno automašīnu!

Laipni lūgti uz futbolu Ventspilī, godājamie līdzjutēji!

21. jūlijā (sākums – 17:00) jūs gaida FK “Ventspils” kauja pret klubu “Valmiera”. Kauja grūta, kauja svarīga – Latvijas čempionātā savādāk nenotiek! Un vēl jūs gaida jaunas balvas!

Obligāti redzēsimies futbolā. Kopā mēs esam spēks!

Uz priekšu, “Ventspils”!

FK “Ventspils” galvenā trenera Igora KĻOSOVA komentārs:

– Mūs atkal gaida pārslēgšanās no Eiropas Līgas uz cīņu vietējā arēnā. Pie tam, pauzes starp spēlēm, pēc būtības, vienkārši nav. Tur, protams, problēma, bet tāds ir kalendārs – nopietnam klubam jāprot tikt galā arī ar to. Ticu, puiši parādīs vīru raksturu un uzvarai atdos visu. Nekāds cits rezultāts FKV, bez šaubām, neapmierinās!

Optibet Virslīga 2019. 22. kārta.
FK Ventspils – FK Valmiera Glass/ViA
Ventspils. 21. jūlijā. OC Ventspils stadions. 17:00.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv