Svētdien, 27. septembrī, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmitās kārtas ietvaros Viorela Frunzas komanda dzimtajās sienās tiksies ar klubu “Tukums”. Sākums – 15:00. Mačs svarīgs, kurā FKV nekādi nedrīkst zaudēt punktus – tikai uzvara! Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Spēles tiešo translāciju var skatīties Best4sport TV un www.optibetvirsliga.com

FK “Ventspils” uzņem turnīra pastarīti, bet tas nepavisam nesola vieglu pastaigu. Jurģa Kalna komanda prot nepatīkami pārsteigt pretiniekus, un tas dzeltenzilajiem brīnišķīgi zināms – otrā apļa maču (lai arī FKV spēlēja viesos) atcerēties pavisam negribās. Svētdien “Ventspili” var apmierināt vienīgi uzvara, tikai trīs punkti. Tātad, mums atkal ļoti vajadzīgs kaujiniecisks noskaņojums, galēja pašatdeve un koncentrācija. Cīnīties par uzvaru nepievēršot uzmanību pretinieka turnīra stāvoklim! Redzēsimies stadionā!

SVARĪGI! Mēs jums paziņojam, godājamie līdzjutēji, par mūsu stadiona apmeklējumu, uz ko lūdzam vērst īpašu uzmanību.

Un tā, neskatoties uz to, ka iekļūšana stadionā līdzjutējiem tagad atvērta, paliek spēkā zināmi ierobežojumi, saistībā ar Latvijas valdības uzstādījumiem, kā arī ar Latvijas futbola federācijas sanitāro protokolu.

Ko tas nozīmē? Ņemot vērā nepieciešamos piesardzības mērus, pirmām kārtām – nodrošināt katram līdzjutējam nepieciešamo teritoriju mūsu stadionā, mēs paziņojam, ka apmeklēt maču svētdien, 27. septembrī, varēs maksimums 300 skatītāju.

Ne vairāk? Nē, ne vairāk! Tādas ir reālijas, un tā nav mūsu kluba vēlme, bet nepieciešamie un obligātie apstākļi, lai aizvadītu maču ar skatītājiem.

SVARĪGI! Reģistrācija spēlei NAV NEPIECIEŠAMA!

Ieeja tribīnē būs VIENA, tādēļ mēs kārtējo reizi lūdzam jūs, godājamie līdzjutēji, jūsu ērtībai atnākt ne pēdējā minūtē, lai neveidotu nevajadzīgu spriedzi un drūzmu.

UZMANĪBU! Mēs atgādinām, ka uz visiem FK “Ventspils” mājas mačiem Latvijas čempionātā ieeja bez maksas. Tie līdzjutēji, kuri nokļūs uz maču svētdien, 27. septembrī, varēs tribīnē ieņemt vietas, kuras būs speciāli iezīmētas (nomarķētas). Vietas, kuras speciāli iezīmētas nebūs, ieņemt nav atļauts.

Pārliecinoša prasība ievērot nepieciešamo distanci 2 metrus, ar sapratni attiekties pret šiem noteikumiem, nepārkāpjot pieņemtās prasības.

Mēs esam pārliecināti, ka visi jūs, godājamie līdzjutēji, ar prieku atgriezīsieties futbolā Ventspilī, un pret visām nepieciešamajām drošības prasībām attieksieties ar pienācīgu sapratni un atbildību. Nekas nevar kļūt par neērtību un traucēkli, kad atkal parādījusies iespēja skatīties futbolu un priecāties par mīļotās komandas uzvarām!

Laipni lūgti stadionā! Svētdien, 27. septembrī, kauja ar FK “Tukums”. Jūsu atbalsts nepieciešams – ļoti vajadzīga uzvara!

Uz priekšu, “Ventspils”!

Optibet Virslīga 2020. 20. kārta
FK Ventspils – FK Tukums 2000/TSS
Ventspils. 27. septembrī. OC Ventspils. 15:00.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv

Sadarbībā ar OC Ventspils.