Sestdien, 20. jūnijā, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta otrās kārtas ietvaros Viorela Frunzas komanda dzimtajās sienās tiksies ar “Tukumu”. Sākums – 16:00. Tiešo translāciju var skatīties www.sportacentrs.com

FKV atgriežas mājās! Dzeltenzilo futbols atgriežas mājās. Pēc ilgām un garām 224 (!) dienām. Pēdējo reizi oficiālu maču “Ventspils” mājās nospēlēja 2019. gada 9. novembrī, un beidzot atkal spēlēs dzimtajās sienās.

Pagaidām nospēlēs bez skatītājiem: kā zināms, Latvijas čempionāta spēles jūnijā notiek bez skatītājiem. Pacietību, draugi, gribas ticēt, ka jau jūlijā jums, godājamie līdzjutēji, atkal būs iespēja nākt uz stadionu, skatīties labu futbolu un priecāties par mīļotās komandas uzvarām.

Nu bet pagaidām – pirmais mājas mačs, un ne vienkāršs mačs. Virslīgas debitants pārdzīvo emocionālu pacēlumu – starts elitē vienmēr piedod spēkus. Pirmajā kārtā nepiekāpīgais un darbu mīlošais “Tukums” bija ļoti tuvu tam, lai izcīnītu vēsturiskus punktus, un tas tikai apstiprina, ka viegli FKV nebūs. Bet arī pilnībā acīmredzams, ka “Ventspili” interesē tikai uzvara, un nekādu papildus paskaidrojumu nevajag. Laiks iesist un laiks uzvarēt!

Uzmanību žurnālistiem un fotogrāfiem! Pieteikumus akreditācijai lūdzam sūtīt uz e-mail korolevs.mihails@inbox.lv Atgādinām, ka akreditāciju skaits, atsaucoties uz LFF sanitāro protokolu, ierobežots. Akreditāciju pieņemšana noslēdzas piektdien, 19. jūnijā, 21:00.

Uz priekšu, “Ventspils”!

Latvijas čempionāts. 2. kārta
FK Ventspils – FK Tukums 2000/TSS
Ventspils. 20. jūnijs. Centrālais stadions. 16:00.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv