Sestdien, 20. jūnijā, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta otrās kārtas ietvaros Viorela Frunzas komanda dzimtajās sienās tikās ar “Tukumu”. Dzeltenzilie ar pirmajām minūtēm akurāti parādīja, kurš mājā saimnieks, un iznākumā panāca pelnītu lielu uzvaru ar rezultātu 3:0!

Ar vārtiem atzīmējās uzbrucēji Kaspars Svārups, kura aktīvā dublis (labais, Kas!), un Jevgeņijs Kozlovs, nosvinot savus pirmos vārtus FKV sastāvā. Apsveicam, Žeņa!

Ar pirmajām minūtēm “Ventspils” spiediens bija varens, un nebija šaubu, ka virslīgas debitants tikai aizsargāsies. Uzbrukumā viesi devās reti, bet savu pirmo (un vienīgo) sitienu pa vārtiem izdarīja vien 71. minūtē. “Tukums” aizsargājās atzīstami, nepiekāpīgi, bet laukuma saimnieku spiediens veica savu. Un 14. minūtē mēs beidzot iesitām tik ilgi gaidītos vārtus! Giorgi Eristavi bija labs saspēlē, sitiens, stabs, nu bet noslēdza uzbrukumu varenais Svārups – 1:0!

Otrā puslaika sākumā atkal nostrādāja saikne Eristavi – Svārups. Miniatūrais pussargs visu smuki sagatavoja, bet varenais uzbrucējs zinoši noslēdza – 2:0! Pēc tam atkal uz avanscēnas iznāca vārtsargs Maksims Kučinskis, glābjot “Tukumu” vienkārši bezcerīgās situācijās. Bet 82. minūtē nepasargāja arī vārtsargs: Raiens Tālbergs ar brīnišķīgu piespēli no flanga atrada Kozlovu, kurš meistarīgi savu iespēju izmantoja – 3:0!

Svarīga uzvara. Pirmā vienmēr īpaši svarīga. Apsveicam! Patīkami, ka pēc ilga pārtraukuma atgriezies ierindā Daniils Ulimbaševs. Apsveicam nigēriešu uzbrucēju Kristianu Pjagbaru ar debiju Latvijas čempionātā. Emocijas labas. Bet pavisam drīz jauns mačs, un pretinieks būs daudz pieredzējušāks un bīstamāks. Ceturtdien, 25. jūnijā, uzņemam “Valmieru”…