Otrdien, 25. jūnijā, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta deviņpadsmitās kārtas ietvaros Igora Kļosova komandamājās tiksies ar klubu “Spartaks” (Jūrmala). Sākums – 18:00.

Sākas Latvijas čempionāta trešais aplis. Lieki vārdi nav vajadzīgi: dzeltenzilajiem ļoti svarīgi un vajadzīgi atklāt to ar uzvaru. Piebilst nav ko. Vienkārši vajag cīnīties par uzvaru – no starta svilpes līdz fināla.

Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Par lielu nožēlu, bez sarūgtinājumiem šajā sezonā neiztikt… Bet pēc vilšanās obligāti nāk prieks – nešaubieties! Vēl jo vairāk, dzeltenzilo dzimtajā stadionā, kur mēs, starp citu, neesam sen spēlējuši, kopš 26. maija.

Vienmēr brīnišķīgi atgriezties mājās! Jūs noteikti paliksiet apmierināti. Priekš jums komanda laukumā atdos visus spēkus tik nepieciešamajai uzvarai. Priekš jums jaunas balvas tradicionālā konkursa iznākumā. Uzvariet! Kopā ar komandu laukumā, kopā ar draugiem un tuvajiem pēc mača. Lai viss izdodas.

Mēs esam pārliecināti, ka jūs, godājamie līdzjutēji, neko neesat aizmirsuši, visu brīnišķīgi atceraties – pagājušajā sezonā katrs FKV mājas mačs galvenajā stadionā dāvāja jums ne tikai brīnumainas futbola emocijas, bet arī iepriecināja ar lieliskām balvām. Tagad viss būs tieši tāpat!

Un tā, kas jūs gaida 25. jūnijā? Visi tie paši prieki un baudas, ar kurām jūs jau iepazināties FKV mājas spēles galvenajā stadionā 2018. un 2019. gadā! Pirmām kārtām, teicams futbols. Un vēl jebkurš līdzjutējs, kurš nopircis biļeti uz maču, kā arī katrs mūsu kluba abonementa īpašnieks, automātiski kļūst par speciālā konkursa dalībnieku.

Spēles beigās tiks noteikti TRĪS uzvarētāji – laimīgie, katrs no viņiem saņems dāvanā kluba suvenīrus. Bet tas nav viss.

Viens no šīs uzvarētāju trijotnes saņems papildus balvu no FK “Ventspils” prezidenta sadarbībā ar uzņēmumu ALETE! Lieliski, vai nav tiesa?! Mūsu kanālā Youtube FK Ventspils TV jūs, godājamie līdzjutēji, viegli atradīsiet visus uzvarētājus, priecīgus un apmierinātus – tādus, kādiem arī jābūt cilvēkiem, ieguvušiem brīnišķīgas balvas. Tā kā balvas vienmēr palīdz un paceļ noskaņojumu!

Tomēr arī tas vēl nav viss!

Visi trīs uzvarētāji automātiski nokļūst savdabīgā finālā, kurš notiks sezonas beigās un kuras iznākumā pats veiksmīgākais FK “Ventspils” līdzjutējs iegūs SUPERBALVU no FK “Ventspils” prezidenta! Pievienojaties, un jums sezonas beigās būs unikāla iespēja laimēt… automašīnu! Lūk, tā ir pa īstam SUPERBALVA no FK “Ventspils” prezidenta!

FKV vadība uzreiz paziņoja par to, ka jūsu apmierinātība, komforts un prieks – galvenā mūsu kluba prioritāte. Šajā sezonā nekas nav mainījies! 

Redziet, cik viss vienkārši. Jums atliek tikai viens: nākt uz FKV mājas mačiem, baudīt futbolu, atbalstīt dzeltenzilos un laimēt balvas!

Nešaubieties, uzvarētāji iznākumā būsiet tieši jūs. Patreiz jūs vienkārši lasāt šos patīkamos jaunumus, bet sezonas beigās stāstīsiet saviem draugiem par savu jauno automašīnu!

Laipni lūgti uz futbolu Ventspilī, godājamie līdzjutēji!

25. jūnijā (sākums – 18:00) jūs gaida FK “Ventspils” kauja pret klubu FK “Spartaks”. Kauja grūta, kauja svarīga – Latvijas čempionātā savādāk nenotiek! Un vēl jūs gaida jaunas balvas!

Obligāti redzēsimies futbolā. Kopā mēs esam spēks!

FK “Ventspils” galvenā trenera Igora KĻOSOVA komentārs:

– Puse čempionāta aiz muguras un, protams, aizvadījām mēs to pavisam ne tā, kā varam un kā gribējām. FKV potenciāls ievērojami augstāks par to vietu, kuru mēs ieņemam turnīra tabulā. Paši iedzinām sevi stūrī – pašiem no tā jātiek laukā. Ceru, spēle ar “Spartaku” kļūs mums par atskaites punktu. Uzdevums acīmredzams, papildus vardi vienkārši nav vajadzīgi.

Optibet Virslīga 2019. 19. kārta.
FK Ventspils – FK Spartaks
Ventspils. 25. jūnijā. OC Ventspils stadions. 18:00.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils. 

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv