Sestdien, 8. augustā, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta trīspadsmitās kārtas ietvaros Viorela Frunzas komanda dzimtajās sienās tiksies ar klubu “Spartaks” (Jūrmala). Sākums – 18:00. Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Spēles tiešo translāciju var skatīties www.sportacentrs.com un www.optibetvirsliga.com

Mačs ar klubu no Jūrmalas, bez šaubām, būs interesants un saspringts. Pirmajā aplī dzeltenzilie spīdošā stilā viesos uzvarēja ambiciozo pretinieku, tagad ļoti gribas tādu pašu iznākumu arī mājās. Nebūs, saprotams, vienkārši. “Spartaks”, protams, mājas neveiksmi nav aizmirsis, tas ir bīstams un draudīgs. Tas apsteidz FKV tabulā par trīs punktiem, un priekš dzeltenzilajiem tas ir svarīgs spēles stimuls – uzvari un noķer konkurentu! Uzdevums galēji skaidrs, un kā reiz ar jūsu palīdzību, godājamie līdzjutēji, FKV pa spēkam to veiksmīgi atrisināt. Redzēsimies stadionā!

SVARĪGI! Mēs jums paziņojam, godājamie līdzjutēji, par mūsu stadiona apmeklējumu, uz ko lūdzam vērst īpašu uzmanību.

Un tā, neskatoties uz to, ka iekļūšana stadionā līdzjutējiem tagad atvērta, paliek spēkā zināmi ierobežojumi, saistībā ar Latvijas valdības uzstādījumiem, kā arī ar Latvijas futbola federācijas sanitāro protokolu.

Ko tas nozīmē? Ņemot vērā nepieciešamos piesardzības mērus, pirmām kārtām – nodrošināt katram līdzjutējam nepieciešamo teritoriju mūsu stadionā, mēs paziņojam, ka apmeklēt maču sestdien, 8. augustā, varēs maksimums 300 skatītāju.

Ne vairāk? Nē, ne vairāk! Tādas ir reālijas, un tā nav mūsu kluba vēlme, bet nepieciešamie un obligātie apstākļi, lai aizvadītu maču ar skatītājiem.

SVARĪGI! Reģistrācija spēlei NAV NEPIECIEŠAMA!

Ieeja tribīnē būs VIENA, tādēļ mēs kārtējo reizi lūdzam jūs, godājamie līdzjutēji, jūsu ērtībai atnākt ne pēdējā minūtē, lai neveidotu nevajadzīgu spriedzi un drūzmu.

UZMANĪBU! Mēs atgādinām, ka uz visiem FK “Ventspils” mājas mačiem Latvijas čempionātā ieeja bez maksas. Tie līdzjutēji, kuri nokļūs uz maču sestdien 8. augustā, varēs tribīnē ieņemt vietas, kuras būs speciāli iezīmētas (nomarķētas). Vietas, kuras speciāli iezīmētas nebūs, ieņemt nav atļauts.

Pārliecinoša prasība ievērot nepieciešamo distanci 2 metrus, ar sapratni attiekties pret šiem noteikumiem, nepārkāpjot pieņemtās prasības.

Mēs esam pārliecināti, ka visi jūs, godājamie līdzjutēji, ar prieku atgriezīsieties futbolā Ventspilī, un pret visām nepieciešamajām drošības prasībām attieksieties ar pienācīgu sapratni un atbildību. Nekas nevar kļūt par neērtību un traucēkli, kad atkal parādījusies iespēja skatīties futbolu un priecāties par mīļotās komandas uzvarām!

Laipni lūgti stadionā! Sestdien, 8. augustā, kauja ar FK “Spartaks”. Jūsu atbalsts nepieciešams!

Uz priekšu, “Ventspils”!

Optibet Virslīga 2020. 13. kārta
FK Ventspils – FK Spartaks
Ventspils. 8. augusts. Centrālais stadions. 18:00.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv