Sestdien, 12. septembrī, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta astoņpadsmitās kārtas ietvaros Viorela Frunzas komanda dzimtajās sienās tikisies ar klubu “Riga”. Sākums – 16:00. Turnīra otro apli FKV noslēdz ļoti interesantā kaujā ar čempionu. Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Spēles tiešo translāciju var skatīties Best4sportTV un www.optibetvirsliga.com

Nav šaubu, ka mačs sanāks aizraujošs. “Ventspils” izcīnījis četras uzvaras pēc kārtas, pauzes laikā atpūties emocionāli un fiziski un pilns vēlēšanās pagarināt savu uzvaras kāpienu. Tas arī pats par sevi ļoti vajadzīgi un svarīgi, bet smagā pārbaudījuma priekšvakarā – mājas mačā Eiropas Līgā pret “Rosenborg” – svarīgi divkārt.

Protams, nekas, bez uzvaras, neinteresē arī “Riga”. Čempions un turnīra līderis piekāpās derbijā, kas atjaunoja intrigu un droši vien nopietni sarūgtināja draudīgo Oļega Kononova komandu. Otriz pēc kārtas zaudēt – tas jau būs varens sitiens un “Riga” var liegt līderību. Tā kā motivācija “rīdziniekiem” pati augstākā, kā, saprotams, arī FKV – tas sola ļoti aizraujošu futbola izrādi!

Steidzieties redzēt, godājamie līdzjutēji! Jūsu atbalsts dzeltenzilajiem ļoti vajadzīgs. Nekas cits, kā trīs punkti, “Ventspili” neinteresē, un kā reiz jūs, godājamie līdzjutēji, dodiet komandai enerģiju, pārliecību un dzeniet uz priekšu. FKV viss tas būs ļoti vajadzīgs 12. septembrī. Laipni lūgti uz stadionu! Kopā mēs esam spēks, kopā mēs noteikti varēsim uzvarēt čempionu! Redzēsimies stadionā!

SVARĪGI! Mēs jums paziņojam, godājamie līdzjutēji, par mūsu stadiona apmeklējumu, uz ko lūdzam vērst īpašu uzmanību.

Un tā, neskatoties uz to, ka iekļūšana stadionā līdzjutējiem tagad atvērta, paliek spēkā zināmi ierobežojumi, saistībā ar Latvijas valdības uzstādījumiem, kā arī ar Latvijas futbola federācijas sanitāro protokolu.

Ko tas nozīmē? Ņemot vērā nepieciešamos piesardzības mērus, pirmām kārtām – nodrošināt katram līdzjutējam nepieciešamo teritoriju mūsu stadionā, mēs paziņojam, ka apmeklēt maču sestdien, 12. septembrī, varēs maksimums 300 skatītāju.

Ne vairāk? Nē, ne vairāk! Tādas ir reālijas, un tā nav mūsu kluba vēlme, bet nepieciešamie un obligātie apstākļi, lai aizvadītu maču ar skatītājiem.

SVARĪGI! Reģistrācija spēlei NAV NEPIECIEŠAMA!

Ieeja tribīnē būs VIENA, tādēļ mēs kārtējo reizi lūdzam jūs, godājamie līdzjutēji, jūsu ērtībai atnākt ne pēdējā minūtē, lai neveidotu nevajadzīgu spriedzi un drūzmu.

UZMANĪBU! Mēs atgādinām, ka uz visiem FK “Ventspils” mājas mačiem Latvijas čempionātā ieeja bez maksas. Tie līdzjutēji, kuri nokļūs uz maču sestdien, 12. septembrī, varēs tribīnē ieņemt vietas, kuras būs speciāli iezīmētas (nomarķētas). Vietas, kuras speciāli iezīmētas nebūs, ieņemt nav atļauts.

Pārliecinoša prasība ievērot nepieciešamo distanci 2 metrus, ar sapratni attiekties pret šiem noteikumiem, nepārkāpjot pieņemtās prasības.

Mēs esam pārliecināti, ka visi jūs, godājamie līdzjutēji, ar prieku atgriezīsieties futbolā Ventspilī, un pret visām nepieciešamajām drošības prasībām attieksieties ar pienācīgu sapratni un atbildību. Nekas nevar kļūt par neērtību un traucēkli, kad atkal parādījusies iespēja skatīties futbolu un priecāties par mīļotās komandas uzvarām!

Laipni lūgti stadionā! Sestdien, 12. septembrī, kauja ar “Riga” FC. Jūsu atbalsts nepieciešams – ļoti vajadzīga uzvara!

Uz priekšu, “Ventspils”!

Optibet Virslīga 2020. 18. kārta
FK Ventspils – Riga FC
Ventspils. 12. septembrī. OC Ventspils. 16:00.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv