Sestdien, 19. oktobrī, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta trīsdesmit trešās kārtas ietvaros dzeltenzilie dzimtajās sienās uzņems turnīra līderi komandu “Riga” FC. Sākums – 14:00. Nepalaidiet garām! FKV atlikuši vien divi mači mājās, un gaidāmais noteikti pārvērtīsies interesantā izrādē – visus mūs noteikti gaida saspringta un aizraujoša divcīņa! Vicečempions pret čempionu – kas var būt vēl intriģējošāks?!

“Ventspils” beidzot (pēc garas izbraukuma turnejas un pauzes, sakarā ar Latvijas izlases spēlēm) atgriežas dzimtajā stadionā. Pārgaidījušies, vairāk par mēnesi mēs neesam spēlējuši savu līdzjutēju priekšā! Labi atgriezties mājās. Atgriezties un uzvarēt! Protams, uzdevums ļoti sarežģīts – pretinieks nopietns un maksimāli motivēts, pretinieks soli no čempiona titula, un, saprotams, nevienam no mums negribas, lai rīdzinieki zelta medaļas izcīnītu tieši Ventspilī. Būs grūti, bet FKV jau ir uzvarējis “Riga” mājās, un mums, bez šaubām, noteikti pa spēkam atkārtot panākumu un gūt svarīgos trīs punktus. Sitīsimies, cīnīsimies katrā laukuma daļā, iesitīsim, un, gribas ticēt, šajā reizē mūsu tīri gūtie vārti tiks ieskaitīti…

Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Futbola garajā sezonā atliek pavisam maz, garā sezona izskaņā, sezona – maratons tuvu finišam – turnīraizšķirošo posmu mums jāpavada kopā. Atnāciet un atbalstiet komandu svarīgā un atbildīgā momentā! Tad kopā uzvarēsim čempionu, kopā izbaudīsim labvēlīgas emocijas. Atnāciet, pārdzīvojiet, uzvariet un saņemiet balvas: mūsu tradicionālais konkurss atgriežas!

Mēs esam pārliecināti, ka jūs, godājamie līdzjutēji, neko neesat aizmirsuši, visu brīnišķīgi atceraties – pagājušajā sezonā katrs FKV mājas mačs galvenajā stadionā dāvāja jums ne tikai brīnumainas futbola emocijas, bet arī iepriecināja ar lieliskām balvām. Tagad viss būs tieši tāpat!

Un tā, kas jūs gaida 19. oktobrī? Visi tie paši prieki un baudas, ar kurām jūs jau iepazināties FKV mājas spēles galvenajā stadionā 2018. un 2019. gadā! Pirmām kārtām, teicams futbols. Un vēl jebkurš līdzjutējs, kurš nopircis biļeti uz maču, kā arī katrs mūsu kluba abonementa īpašnieks, automātiski kļūst par speciālā konkursa dalībnieku.

Spēles beigās tiks noteikti TRĪS uzvarētāji – laimīgie, katrs no viņiem saņems dāvanā kluba suvenīrus. Bet tas nav viss.

Viens no šīs uzvarētāju trijotnes saņems papildus balvu no FK “Ventspils” prezidenta sadarbībā ar uzņēmumu ALETE! Lieliski, vai nav tiesa?! Mūsu kanālā Youtube FK Ventspils TV jūs, godājamie līdzjutēji, viegli atradīsiet visus uzvarētājus, priecīgus un apmierinātus – tādus, kādiem arī jābūt cilvēkiem, ieguvušiem brīnišķīgas balvas. Tā kā balvas vienmēr palīdz un paceļ noskaņojumu!

Tomēr arī tas vēl nav viss!

Visi trīs uzvarētāji automātiski nokļūst savdabīgā finālā, kurš notiks sezonas beigās un kuras iznākumā pats veiksmīgākais FK “Ventspils” līdzjutējs iegūs SUPERBALVU no FK “Ventspils” prezidenta! Pievienojaties, un jums sezonas beigās būs unikāla iespēja laimēt… automašīnu! Lūk, tā ir pa īstam SUPERBALVA no FK “Ventspils” prezidenta!

FKV vadība uzreiz paziņoja par to, ka jūsu apmierinātība, komforts un prieks – galvenā mūsu kluba prioritāte. Šajā sezonā nekas nav mainījies!

Redziet, cik viss vienkārši. Jums atliek tikai viens: nākt uz FKV mājas mačiem, baudīt futbolu, atbalstīt dzeltenzilos un laimēt balvas!

Nešaubieties, uzvarētāji iznākumā būsiet tieši jūs. Patreiz jūs vienkārši lasāt šos patīkamos jaunumus, bet sezonas beigās stāstīsiet saviem draugiem par savu jauno automašīnu!

Laipni lūgti uz futbolu Ventspilī, godājamie līdzjutēji!

19. oktobrī (sākums – 14:00) jūs gaida FK “Ventspils” kauja pret klubu “Riga” FC. Kauja grūta, kauja svarīga – Latvijas čempionātā savādāk nenotiek! Un vēl jūs gaida jaunas balvas!

Obligāti redzēsimies futbolā. Kopā mēs esam spēks!

Uz priekšu, “Ventspils”!

Optibet Virslīga 2019. 33. kārta.
FK Ventspils – Riga FC
Ventspils. 19. oktobrī. OC Ventspils stadions. 14:00.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv