Svētdien, 26. maijā, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta piecpadsmitās kārtas ietvaros Igora Kļosova komanda dzimtajās sienās tiksies ar klubu “Riga”  FC. Sākums – 17:00.

Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Mačs ļoti svarīgs. Mačs principiāls. Mačs sarežģīts. Mačs – kauja. Un jūsu karstais atbalsts var kļūt par izšķirošo faktoru uzvarai, par kuras svarīgumu spriest nav nepieciešams.

Uz Ventspili brauc čempions, un jau tas sola aizraujošu un saspringtu sāncensību. Bet arī tas nav galvenais! Pats svarīgākais, ka FKV panākot uzvaru iepriekšējā kārtā, ļoti grib uzvarēt atkal. Mēs noteikti pieliksim maksimumu pūļu, taupīt sevi tādās spēlēs nepieļaujami.

Tad cīnīsimies kopā, izjutīsim vētrainas emocijas un priecāsimies par uzvaru. Katram no jums, godājamie līdzjutēji, būs dabiska vēl arī brīnišķīgā iespēja priecāties par jaunām balvām, bet jau pēc mača. Bet sākumā – kopā uzvarēsim čempionu!

Uz priekšu, “Ventspils”!

Mēs esam pārliecināti, ka jūs, godājamie līdzjutēji, neko neesat aizmirsuši, visu brīnišķīgi atceraties – pagājušajā sezonā katrs FKV mājas mačs galvenajā stadionā dāvāja jums ne tikai brīnumainas futbola emocijas, bet arī iepriecināja ar lieliskām balvām. Tagad viss būs tieši tāpat!

Un tā, kas jūs gaida 26. maijā? Visi tie paši prieki un baudas, ar kurām jūs jau iepazināties FKV mājas spēles galvenajā stadionā 2018. un 2019. gadā! Pirmām kārtām, teicams futbols. Un vēl jebkurš līdzjutējs, kurš nopircis biļeti uz maču, kā arī katrs mūsu kluba abonementa īpašnieks, automātiski kļūst par speciālā konkursa dalībnieku.

Spēles beigās tiks noteikti TRĪS uzvarētāji – laimīgie, katrs no viņiem saņems dāvanā kluba suvenīrus. Bet tas nav viss.

Viens no šīs uzvarētāju trijotnes saņems papildus balvu no FK “Ventspils” prezidenta sadarbībā ar uzņēmumu ALETE! Lieliski, vai nav tiesa?! Mūsu kanālā Youtube FK Ventspils TV jūs, godājamie līdzjutēji, viegli atradīsiet visus uzvarētājus, priecīgus un apmierinātus – tādus, kādiem arī jābūt cilvēkiem, ieguvušiem brīnišķīgas balvas. Tā kā balvas vienmēr palīdz un paceļ noskaņojumu!

Tomēr arī tas vēl nav viss!

Visi trīs uzvarētāji automātiski nokļūst savdabīgā finālā, kurš notiks sezonas beigās un kuras iznākumā pats veiksmīgākais FK “Ventspils” līdzjutējs iegūs SUPERBALVU no FK “Ventspils” prezidenta! Pievienojaties, un jums sezonas beigās būs unikāla iespēja laimēt… automašīnu! Lūk, tā ir pa īstam SUPERBALVA no FK “Ventspils” prezidenta!

FKV vadība uzreiz paziņoja par to, ka jūsu apmierinātība, komforts un prieks – galvenā mūsu kluba prioritāte. Šajā sezonā nekas nav mainījies!

Redziet, cik viss vienkārši. Jums atliek tikai viens: nākt uz FKV mājas mačiem, baudīt futbolu, atbalstīt dzeltenzilos un laimēt balvas!

Nešaubieties, uzvarētāji iznākumā būsiet tieši jūs. Patreiz jūs vienkārši lasāt šos patīkamos jaunumus, bet sezonas beigās stāstīsiet saviem draugiem par savu jauno automašīnu!

Laipni lūgti uz futbolu Ventspilī, godājamie līdzjutēji!

26. maijā (sākums – 17:00) jūs gaida FK “Ventspils” kauja pret klubu FС “Riga”. Kauja grūta, kauja svarīga – tagadējā Latvijas čempionātā savādāk nenotiek! Un vēl jūs gaida jaunas balvas!

Obligāti redzēsimies futbolā. Kopā mēs esam spēks!

FK “Ventspils” galvenā trenera Igora KĻOSOVA komentārs:

– Spēle pret čempionu – tas vienmēr ir īpašs moments. Un patreiz “Riga” – viens no līderiem. Protams, tas sola ļoti interesantu futbolu. Tādēļ, ka mēs zinām, ka arī “Ventspilij” jābūt starp līderiem, mums viss priekš tā ir. Brīnišķīgi saprotam šīs grūtās spēles svarīgumu. Bet, ceru, pēc fināla svilpes tieši mēs kopā ar FKV līdzjutējiem priecāsimies par trīs punktiem.

Optibet Virslīga 2019. 15. kārta.
FK Ventspils – Riga FC
Ventspils. 26. maijā. OC Ventspils stadions. 17:00.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils. 

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv