Svētdien, 18. augustā, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit sestās kārtas ietvaros Igora Kļosova komanda dzimtajās sienās tiksies ar Rīgas klubu RFS. Sākums – 17:00. Nepalaidiet garām! Principiāla un svarīga kauja. Aizraujošais un neaizmirstamais Eirogājiens, kura laikā FKV dāvāja saviem līdzjutējiem daudz priecīgu (reizēm, protams, arī ne visai, bet lielākajā daļā tieši priecīgu!) emociju, palicis aiz muguras – tagad mums ir tikai čempionāts. Un jauna kauja. Obligāti sitīsimies par svarīgajiem 3 punktiem!

Laipni aicināti stadionā, godājamie līdzjutēji! Liels jums paldies par lielisko atbalstu neaizmirstamo Eiropas Līgas spēļu laikā, tas ļoti palīdzēja dzeltenzilajiem parādīt labāko rezultātu starptautiskajā arēnā pēdējo sešu gadu laikā. Tagad mums vajadzīgs jūsu atbalsts vietējā arēnā! FKV uzņem vienu no galvenajiem konkurentiem, un mums ļoti vajag uzvarēt. Tā, kā pirmajā aplī, kad FKV spīdoši tika galā ar “skolniekiem”, un tieši līdzjutēju karstais atbalsts palīdzēja mums pārvarēt ambiciozo pretinieku. Tad arī šajā reizē uzvarēsim kopā!

Bez tam, atkal atgriežas mūsu brīnišķīgā tradīcija, mūsu tradicionālais konkurss, kurš obligāti nesīs jums prieku un dos iemeslu uzsmaidīt – savādāk nemēdz būt, kad jūs saņemiet labas balvas! Nāciet uz stadionu un uzvariet! Kopā mēs esam spēks!

Mēs esam pārliecināti, ka jūs, godājamie līdzjutēji, neko neesat aizmirsuši, visu brīnišķīgi atceraties – pagājušajā sezonā katrs FKV mājas mačs galvenajā stadionā dāvāja jums ne tikai brīnumainas futbola emocijas, bet arī iepriecināja ar lieliskām balvām. Tagad viss būs tieši tāpat!

Un tā, kas jūs gaida 18. augustā? Visi tie paši prieki un baudas, ar kurām jūs jau iepazināties FKV mājas spēles galvenajā stadionā 2018. un 2019. gadā! Pirmām kārtām, teicams futbols. Un vēl jebkurš līdzjutējs, kurš nopircis biļeti uz maču, kā arī katrs mūsu kluba abonementa īpašnieks, automātiski kļūst par speciālā konkursa dalībnieku.

Spēles beigās tiks noteikti TRĪS uzvarētāji – laimīgie, katrs no viņiem saņems dāvanā kluba suvenīrus. Bet tas nav viss.

Viens no šīs uzvarētāju trijotnes saņems papildus balvu no FK “Ventspils” prezidenta sadarbībā ar uzņēmumu ALETE! Lieliski, vai nav tiesa?! Mūsu kanālā Youtube FK Ventspils TV jūs, godājamie līdzjutēji, viegli atradīsiet visus uzvarētājus, priecīgus un apmierinātus – tādus, kādiem arī jābūt cilvēkiem, ieguvušiem brīnišķīgas balvas. Tā kā balvas vienmēr palīdz un paceļ noskaņojumu!

Tomēr arī tas vēl nav viss!

Visi trīs uzvarētāji automātiski nokļūst savdabīgā finālā, kurš notiks sezonas beigās un kuras iznākumā pats veiksmīgākais FK “Ventspils” līdzjutējs iegūs SUPERBALVU no FK “Ventspils” prezidenta! Pievienojaties, un jums sezonas beigās būs unikāla iespēja laimēt… automašīnu! Lūk, tā ir pa īstam SUPERBALVA no FK “Ventspils” prezidenta!

FKV vadība uzreiz paziņoja par to, ka jūsu apmierinātība, komforts un prieks – galvenā mūsu kluba prioritāte. Šajā sezonā nekas nav mainījies!

Redziet, cik viss vienkārši. Jums atliek tikai viens: nākt uz FKV mājas mačiem, baudīt futbolu, atbalstīt dzeltenzilos un laimēt balvas!

Nešaubieties, uzvarētāji iznākumā būsiet tieši jūs. Patreiz jūs vienkārši lasāt šos patīkamos jaunumus, bet sezonas beigās stāstīsiet saviem draugiem par savu jauno automašīnu!

Laipni lūgti uz futbolu Ventspilī, godājamie līdzjutēji!

18. augustā (sākums – 17:00) jūs gaida FK “Ventspils” kauja pret klubu RFS. Kauja grūta, kauja svarīga – Latvijas čempionātā savādāk nenotiek! Un vēl jūs gaida jaunas balvas!

Obligāti redzēsimies futbolā. Kopā mēs esam spēks!

Uz priekšu, “Ventspils”!

FK “Ventspils” galvenā trenera Igora KĻOSOVA komentārs:

– “Ventspils” aizvadīja brīnišķīgu Eirosezonu, labāko pēdējos gados. Protams, vienmēr gribas vairāk, bet tas ir futbols. Jebkurā gadījumā, mēs uzdāvinājām līdzjutējiem daudz labdabīgu emociju. Tagad mēs gribam jūs iepriecināt arī Latvijas čempionātā. Un, protams, jau tagad, cīņā ar RFS – šī mača svarīgums visiem saprotams. Esmu pārliecināts, noskaņojums, kurš palīdzēja mums sisties Eiropas Līgā, būs arī šajā spēlē. Spēlē, kurā 3 punkti FKV ļoti vajadzīgi…

Optibet Virslīga 2019. 26. kārta.
FK Ventspils – RFS
Ventspils. 18. augustā. OC Ventspils stadions. 17:00.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv