Sestdien, 25. jūlijā, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta devītās kārtas ietvaros Viorela Frunzas komanda dzimtajās sienās uzņem Rīgas klubu RFS. Sākums – 18:00. Sākas turnīra otrais aplis, sākas ar aizraujošu maču, un, protams, ļoti gribas, lai FKV atgriežas uz uzvaru ceļa… Laipni lūgti! Tiešo translāciju var skatīties www.sportacentrs.com un www.optibetvirsliga.com

Godājamie līdzjutēji! Vēlreiz atgādinām, ka apmeklēt šo interesanto maču var maksimums 300 skatītāju. Atgādinām, ka reģistrācija spēlei NAV NEPIECIEŠAMA! Mēs izsmeļoši stāstījām par to, kāda ir mūsu stadiona apmeklēšanas kārtība, un jau iepriekš pateicamies jums par nepieciešamo prasību ievērošanu. Mēs gaidām jūs stadionā un esam pārliecināti, ka tieši jūsu atbalsts palīdzēs FKV beidzot uzvarēt!

Uzvarēt, bez šaubām, ļoti gribas. Uzvarēt, bez šaubām, ļoti svarīgi un vajadzīgi. Uzvarēt, bez šaubām, ne ļoti vienkāršs uzdevums: RFS spēcīgs, ambiciozs, “skolnieki” sajutuši uzvaru garšu un raujas pierādīt savu piederību uz pašām augstākajām vietām. Jauns mačs – pārbaudījums, jauns mačs – eksāmens. Bet nedrīkst šaubīties par saviem spēkiem! Vajag ticēt panākumam, vajag ticēt sev, un tad tiešām var veiksmīgi atrisināt jebkuru pašu sarežģītāko uzdevumu!

Uz priekšu, “Ventspils”!

Optibet Virslīga 2020. 10. kārta
FK Ventspils – RFS
Ventspils. 25. jūlijs. Centrālais stadions. 18:00.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv