Pirmdien, 17. maijā, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta trīspadsmitās kārtas ietvaros Igora Kičigina komanda mājās tiksies ar klubu “Noah” . Sākums – 17:00. Spēle notiks 2. pamatskolas stadionā. (Starp citu, ar šo maču FKV noslēdz uzstāšanos skolā, nākamajam mājas mačam, 29. maijā, jānotiek Centrālajā stadionā). Uzmanību līdzjutējiem! Spēle notiks BEZ SKATĪTĀJIEM. Spēles tiešo translāciju var skatīties www.sportacentrs.com un www.optibetvirsliga.com

FK “Ventspils” uzņem turnīra debitantu. Par to, kādi notikumi gadījās “Noah” starpsezonā (atstādināšana no dalības turnīrā, atgriešanās), visiem zināms. Nav pārsteidzoši, ka komanda čempionātā aizvadījusi vien četrus mačus, tomēr tas pavisam nenozīmē, ka dzeltenzilos gaida spēle ar nesagatavotu pretinieku. Viegli laukuma saimniekiem, protams, nebūs, tā vienkārši nevar būt, vēl jo vairāk, kā reiz iepriekšējā kārtā “Noah” stipri pacēla sev noskaņojumu, negaidīti viesos uzvarot stipro BFC “Daugavpils”.

Bet acīmredzami, ka atkāpties FKV vienkārši pavisam nav kur. Turnīra stāvoklis satraucošs, un tikai uzvara var nest pozitīvas emocijas.

Uz priekšu, “Ventspils”!

Uzmanību žurnālistiem un fotogrāfiem! Pieteikumu akreditācijai lūdzam sūtīt uz e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv Atgādinām, akreditāciju skaits, atsaucoties uz LFF sanitāro protokolu, ierobežots (visiem, kuri būs klāt spēlē, nepieciešams obligāti ierasties ar masku). Akreditāciju pieņemšana noslēdzas svētdien, 16. maijā, 21:00.

Optibet Virslīga 2021. 13. kārta
FK Ventspils – FC Noah
Ventspils. 17. maijā. 2. pamatskolas stadions. 17:00.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv

Sadarbībā ar OC Ventspils.