Sestdien, 1. maijā, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta devītās kārtas ietvaros FKV dzimtajās sienās uzņem klubu FK “Metta”. Sākums – 16:00. Spēle notiks 2. pamatskolas stadionā. Uzmanību līdzjutējiem! Spēle notiks BEZ SKATĪTĀJIEM. Spēles tiešo translāciju var skatīties www.sportacentrs.com un www.optibetvirsliga.com

Pēc pauzes dzeltenzilie atgriežas čempionātā, atgriežas ar sarežģītu un svarīgu maču. Ciemos pie FKV brauc tuvākais konkurents turnīra tabulā. “Metta” ļoti atzīstami sāka turnīru, pēdējās spēlēs sagādāja daudz rūpju visiem galvenajiem favorītiem un atņēma tiem punktus. Piekritīsiet, tas ir paša labākā vērtējuma cienīgi. Rīgas komanda spēlē ļoti savākti, labā nozīmē nekaunīgi, vienmēr kaujinieciski un sportiski agresīvi. Visi šie komponenti obligāti būs vajadzīgi kā reiz “Ventspilij” tādēļ, lai beidzot panāktu ilgi gaidīto pirmo uzvaru. Nekā vienkārša saimniekiem laukumā nebūs, un vienkārši nevar būt. Bet jācīnās un jātic panākumam. Uzvarēt mums pa spēkam, galvenais – izdarīt tam laukumā maksimumu iespējamo!

Uz priekšu, “Ventspils”!

Uzmanību žurnālistiem un fotogrāfiem! Pieteikumu akreditācijai lūdzam sūtīt uz e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv Atgādinām, akreditāciju skaits, atsaucoties uz LFF sanitāro protokolu, ierobežots (visiem, kuri būs klāt spēlē, nepieciešams obligāti ierasties ar masku). Akreditāciju pieņemšana noslēdzas piektdien, 30. aprīlī, 21:00.

Optibet Virslīga 2021. 9. kārta
FK Ventspils – FK Metta
Ventspils. 1. maijā. 2. pamatskolas stadions. 16:00.

Sadarbībā ar OC Ventspils.