Sestdien, 6. jūlijā, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit pirmās kārtas ietvaros Igora Kļosova komanda dzimtajās sienās tiksies ar Rīgas klubu “Metta“. Sākums – 17:00.

Mačs svarīgs, mačs – ģenerālmēģinājums pirms ilgi gaidītajam startam Eiropas Līgā.Tomēr par kauju ar “Teuta” domāt vēl agri. Visa uzmanība kaujai ar “Mettu”!

Ļoti svarīgi turpināt uzvarēt. Tas nepieciešams no visiem viedokļiem. Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Vienmēr vieglāk uzvarēt kopā! Bez tam, neaizmirstiet par mūsu tradicionālo konkursu, kur jūs gaida brīnišķīgas balvas. Paceliet sev noskaņojumu!

Mēs esam pārliecināti, ka jūs, godājamie līdzjutēji, neko neesat aizmirsuši, visu brīnišķīgi atceraties – pagājušajā sezonā katrs FKV mājas mačs galvenajā stadionā dāvāja jums ne tikai brīnumainas futbola emocijas, bet arī iepriecināja ar lieliskām balvām. Tagad viss būs tieši tāpat!

Un tā, kas jūs gaida 6. jūlijā? Visi tie paši prieki un baudas, ar kurām jūs jau iepazināties FKV mājas spēles galvenajā stadionā 2018. un 2019. gadā! Pirmām kārtām, teicams futbols. Un vēl jebkurš līdzjutējs, kurš nopircis biļeti uz maču, kā arī katrs mūsu kluba abonementa īpašnieks, automātiski kļūst par speciālā konkursa dalībnieku.

Spēles beigās tiks noteikti TRĪS uzvarētāji – laimīgie, katrs no viņiem saņems dāvanā kluba suvenīrus. Bet tas nav viss.

Viens no šīs uzvarētāju trijotnes saņems papildus balvu no FK “Ventspils” prezidenta sadarbībā ar uzņēmumu ALETE! Lieliski, vai nav tiesa?! Mūsu kanālā Youtube FK Ventspils TV jūs, godājamie līdzjutēji, viegli atradīsiet visus uzvarētājus, priecīgus un apmierinātus – tādus, kādiem arī jābūt cilvēkiem, ieguvušiem brīnišķīgas balvas. Tā kā balvas vienmēr palīdz un paceļ noskaņojumu!

Tomēr arī tas vēl nav viss!

Visi trīs uzvarētāji automātiski nokļūst savdabīgā finālā, kurš notiks sezonas beigās un kuras iznākumā pats veiksmīgākais FK “Ventspils” līdzjutējs iegūs SUPERBALVU no FK “Ventspils” prezidenta! Pievienojaties, un jums sezonas beigās būs unikāla iespēja laimēt… automašīnu! Lūk, tā ir pa īstam SUPERBALVA no FK “Ventspils” prezidenta!

FKV vadība uzreiz paziņoja par to, ka jūsu apmierinātība, komforts un prieks – galvenā mūsu kluba prioritāte. Šajā sezonā nekas nav mainījies!

Redziet, cik viss vienkārši. Jums atliek tikai viens: nākt uz FKV mājas mačiem, baudīt futbolu, atbalstīt dzeltenzilos un laimēt balvas!

Nešaubieties, uzvarētāji iznākumā būsiet tieši jūs. Patreiz jūs vienkārši lasāt šos patīkamos jaunumus, bet sezonas beigās stāstīsiet saviem draugiem par savu jauno automašīnu!

Laipni lūgti uz futbolu Ventspilī, godājamie līdzjutēji!

6. jūlijā (sākums – 17:00) jūs gaida FK “Ventspils” kauja pret klubu “Mettu”. Kauja grūta, kauja svarīga – Latvijas čempionātā savādāk nenotiek! Un vēl jūs gaida jaunas balvas!

Obligāti redzēsimies futbolā. Kopā mēs esam spēks!

Uz priekšu, “Ventspils”!

FK “Ventspils” galvenā trenera Igora KĻOSOVA komentārs:

– Arvien tuvāk starts Eiropas Līgā, un, protams, aizmirst par to nav iespējams. Bet tieši tagad ļoti svarīgi pilnībā sakoncentrēties spēlei ar “Mettu”. Pretinieks prot sagādāt klapatas, mēs nedrīkstam zaudēt koncentrāciju. Maksimums uzmanības uzvarai! Nu bet pēc tam jau Eiropas Līga…

Optibet Virslīga 2019. 21. kārta.
FK Ventspils – FK Metta
Ventspils. 6. jūlijā. OC Ventspils stadions. 17:00.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils. 

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv