Svētdien, 25. oktobrī, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit trešās kārtas ietvaros Viorela Frunzas komanda dzimtajās sienās tiksies ar mūžseno pretinieku klubu “Liepāja”. Sākums – 14:00. Nograndēs principiālais un ļoti svarīgais Kurzemes derbijs, 92. Latvijas čempionāta vēsturē. Tas noteikti būs ļoti karsti! Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Spēles tiešo translāciju var skatīties LTV7 и www.ltv.lsm.lv

Kurzemes derbijs – vienmēr īpašs notikums, kurš neprasa papildus apspriešanu. Šīs saspringtās un interesantās kaujas vienmēr stipri satrauc līdzjutējus, bet jau tagadējā turnīra situācijā, kad abas komandas izmisīgi cīnās par to, lai ieņemtu pēc iespējas augstāku vietu tabulā, sasprindzinājuma grādi un svarīgums komentārus neprasa.

FKV domā tikai par uzvaru. Par trīs punktiem acīmredzami sapņo arī mūsu senais pretinieks – konkurents. Tas sola nepiekāpīgu, sarežģītu un ļoti interesantu kauju! Kā jau vienmēr derbijā! Tādās cīņās par panākuma izšķiro faktoru bieži vien ir līdzjutēju atbalsts. Mēs ticam, ka jūs, draugi, atnāksiet uz stadionu un atbalstīsiet komandu tik atbildīgajā sezonas momentā. Nāciet uz stadionu! Kopā mēs esam spēks un kopā cīnīsimies par ļoti svarīgo uzvaru! Redzēsimies stadionā!

SVARĪGI! Mēs jums paziņojam, godājamie līdzjutēji, par mūsu stadiona apmeklējumu, uz ko lūdzam vērst īpašu uzmanību.

Un tā, neskatoties uz to, ka iekļūšana stadionā līdzjutējiem tagad atvērta, paliek spēkā zināmi ierobežojumi, saistībā ar Latvijas valdības uzstādījumiem, kā arī ar Latvijas futbola federācijas sanitāro protokolu.

Ko tas nozīmē? Ņemot vērā nepieciešamos piesardzības mērus, pirmām kārtām – nodrošināt katram līdzjutējam nepieciešamo teritoriju mūsu stadionā, mēs paziņojam, ka apmeklēt maču svētdien, 25. oktobrī, varēs maksimums 250 skatītāju.

Ne vairāk? Nē, ne vairāk! Tādas ir reālijas, un tā nav mūsu kluba vēlme, bet nepieciešamie un obligātie apstākļi, lai aizvadītu maču ar skatītājiem.

UZMANĪBU! SVARĪGI! Mēs paziņojam, ka spēles laikā nepieciešams obligāti lietot maskas! Lūdzu, neaizmirstiet par to, dodoties svētdien uz futbolu! Sargiet sevi un apkārtējos! 

SVARĪGI! Reģistrācija spēlei NAV NEPIECIEŠAMA!

Ieeja tribīnē būs VIENA, tādēļ mēs kārtējo reizi lūdzam jūs, godājamie līdzjutēji, jūsu ērtībai atnākt ne pēdējā minūtē, lai neveidotu nevajadzīgu spriedzi un drūzmu.

UZMANĪBU! Mēs atgādinām, ka uz visiem FK “Ventspils” mājas mačiem Latvijas čempionātā ieeja bez maksas. Tie līdzjutēji, kuri nokļūs uz maču svētdien, 25. oktobrī, varēs tribīnē ieņemt vietas, kuras būs speciāli iezīmētas (nomarķētas). Vietas, kuras speciāli iezīmētas nebūs, ieņemt nav atļauts.

Pārliecinoša prasība ievērot nepieciešamo distanci 2 metrus, ar sapratni attiekties pret šiem noteikumiem, nepārkāpjot pieņemtās prasības.

Mēs esam pārliecināti, ka visi jūs, godājamie līdzjutēji, ar prieku atgriezīsieties futbolā Ventspilī, un pret visām nepieciešamajām drošības prasībām attieksieties ar pienācīgu sapratni un atbildību. Nekas nevar kļūt par neērtību un traucēkli, kad atkal parādījusies iespēja skatīties futbolu un priecāties par mīļotās komandas uzvarām!

Laipni lūgti stadionā! Svētdien, 25. oktobrī, mūs gaida jauns Kurzemes derbijs! Jūsu atbalsts nepieciešams – ļoti vajadzīga uzvara!

Uz priekšu, “Ventspils”!

Optibet Virslīga 2020. 23. kārta
FK Ventspils – FK Liepāja
Ventspils. 25. oktobrī. OC Ventspils. 14:00.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv

Sadarbībā ar OC Ventspils.