Svētdien, 18. aprīlī, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta piektās kārtas ietvaros FKV dzimtajās sienās uzņem klubu FK “Liepāja”. Sākums – 17:00. Spēle notiks 2. pamatskolas stadionā. Mūs gaida tradicionālais Kurzemes derbijs, 93. Latvijas čempionāta vēsturē. Uzmanību līdzjutējiem! Spēle notiks BEZ SKATĪTĀJIEM. Spēles tiešo translāciju var skatīties www.sportacentrs.com un www.optibetvirsliga.com

Kurzemes derbijs – principiāla un svarīga kauja. Lai kādā turnīra stāvoklī neatrastos komandas, tāds mačs – tā vienmēr ir cīņa un nepiekāpība laukumā no pirmās minūtes līdz pēdējai. Acīmredzami, ka dzeltenzilajiem nebūs vienkārši, komanda pārdzīvo ļoti smagu periodu, visiem zināmie notikumi nevarēja neatspoguļoties uz gatavošanos un kopējo psiholoģisko klimatu. Bet nenolaist jau mums rokas un padoties vēl pirms starta svilpes! Nekad FKV to nav darījis, nedrīkst to pieļaut arī tagad. Jāsitas, jāatdod laukumā visi spēki un jātic panākumam, lai cik būtu grūti un smagi.

Uz priekšu, “Ventspils”!

Uzmanību žurnālistiem un fotogrāfiem! Pieteikumu akreditācijai lūdzam sūtīt uz e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv Atgādinām, akreditāciju skaits, atsaucoties uz LFF sanitāro protokolu, ierobežots (visiem, kuri būs klāt spēlē, nepieciešams obligāti ierasties ar masku). Akreditāciju pieņemšana noslēdzas sestdien, 17. aprīlī, 21:00.

Optibet Virslīga 2021. 5. kārta
FK Ventspils – FK Liepāja
Ventspils. 18. aprīlī. OC Ventspils. 17:00.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv

Sadarbībā ar OC Ventspils.