Sestdien, 9. novembrī, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta noslēdzošās, trīsdesmit sestās kārtas ietvaros, dzeltenzilie dzimtajās sienās uzņem mūžseno pretinieku komandu “Liepāja”. Sākums – 14:00. Nepalaidiet garām! FKV noslēdz garo un grūto sezonu ar kaujiniecisku un aizraujošu Kurzemes derbiju, 89. Latvijas čempionāta vēsturē. Mačs tiešām būs ļoti interesants, un jūs, godātie līdzjutēji, nekādi nedrīkstiet to palaist garām!

Mūs visus gaida garās futbola sezonas fināla akords. Noslēdzošā spēle, kura kā reiz radniecīga finālam. FKV turpina nepiekāpīgu cīņu par vietu uz pjedestāla, konkurenti elpo mugurā un sapņo par trešo vietu. Bez jebkādām šaubām “Ventspils” nevienam nedomā atdot savu vietu starp trīs labākajiem valsts klubiem, mums vajadzīga uzvara, un mēs noteikti pieliksim tam maksimumu pūļu. Uzvarēt karstajā derbijā, izcīnīt bronzas medaļas un iepriecināt mūsu brīnišķīgos līdzjutējus – citu mērķu mačā-finālā nav un nevar būt!

Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Jūs esat ļoti vajadzīgi komandai, jūsu atbalsts dara dzeltenzilos stiprākus un obligāti palīdzēs uzvarēt. Kurzemes derbijā nekad nav viegli, principiālie pretinieki vienmēr cīnās ar visiem spēkiem un līdz pēdējai sekundei, un vietai tabulā nav nekādas nozīmes. Lūk, arī šajā reizē mūs visus gaida mačs – uguns! Nepalaidiet garām! Tad noslēgsim smago sezonu kopā un noslēgsim uzvaroši!

Nu un neaizmirstiet, ka pēc spēles notiks noslēdzošais šajā sezonā tradicionālais konkurss, kura iznākumā jums ir brīnišķīga iespēja kļūt par teicamu un vērtīgu balvu ieguvējiem. Visi uz stadionu!

Mēs esam pārliecināti, ka jūs, godājamie līdzjutēji, neko neesat aizmirsuši, visu brīnišķīgi atceraties – pagājušajā sezonā katrs FKV mājas mačs galvenajā stadionā dāvāja jums ne tikai brīnumainas futbola emocijas, bet arī iepriecināja ar lieliskām balvām. Tagad viss tieši tāpat!

Un tā, kas jūs gaida 9. novembrī? Pirmām kārtām, teicams futbols. Un vēl jebkurš līdzjutējs, kurš nopircis biļeti uz maču, kā arī katrs mūsu kluba abonementa īpašnieks, automātiski kļūst par speciālā konkursa dalībnieku.

Spēles beigās tiks noteikti TRĪS uzvarētāji – laimīgie, katrs no viņiem saņems dāvanā kluba suvenīrus. Bet tas nav viss.

Viens no šīs uzvarētāju trijotnes saņems papildus balvu no FK “Ventspils” prezidenta sadarbībā ar uzņēmumu ALETE! Lieliski, vai nav tiesa?! Mūsu kanālā Youtube FK Ventspils TV jūs, godājamie līdzjutēji, viegli atradīsiet visus uzvarētājus, priecīgus un apmierinātus – tādus, kādiem arī jābūt cilvēkiem, ieguvušiem brīnišķīgas balvas. Tā kā balvas vienmēr palīdz un paceļ noskaņojumu!

FKV vadība uzreiz paziņoja par to, ka jūsu apmierinātība, komforts un prieks – galvenā mūsu kluba prioritāte. Šajā sezonā nekas nav mainījies!

Redziet, cik viss vienkārši. Jums atliek tikai viens: nākt uz FKV mājas mačiem, baudīt futbolu, atbalstīt dzeltenzilos un laimēt balvas!

Nešaubieties, uzvarētāji iznākumā būsiet tieši jūs.

Laipni lūgti uz futbolu Ventspilī, godājamie līdzjutēji!

9. novembrī (sākums – 14:00) jūs gaida FK “Ventspils” kauja pret klubu Liepāja”. Kauja grūta, kauja svarīga! Un vēl jūs gaida jaunas balvas!

Obligāti redzēsimies futbolā.

Kopā mēs esam spēks!

Uz priekšu, “Ventspils”!

Optibet Virslīga 2019. 36. kārta.
FK Ventspils – FK Liepāja
Ventspils. 9. novembrī. OC Ventspils stadions. 14:00.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv