Sestdien, 14. septembrī, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit devītās kārtas ietvaros Igora Kļosova komanda dzimtajās sienās tiksies ar klubu “Jelgava”. Sākums – 14:00. Pēc garās pauzes dzeltenzilie atgriežas Latvijas čempionātā, atgriežas dzimtajā stadionā, atgriežas uzvarēt!

FKV spīdošā stilā noslēdza vasaru, panāca vairākas ļoti vajadzīgas un svarīgas uzvaras. Tagad pienācis laiks turpināt uzvaras gājumu rudenī! Pats laiks atkal parādīt vareno spēles garu, dzelzs raksturu un galēju pašatdevi. Pretinieks nepiekāpīgs, pretinieks prot sagādāt laukumā problēmas – mums jābūt gataviem visam! Trīs punkti ļoti vajadzīgi, nekas, bez uzvaras, mūs šajā spēlē nevar interesēt. Laipni lūgti uz stadionu, godājamie līdzjutēji! Garās sezonas izšķirošais laiks, līdz finišam atlikuši pavisam nedaudz mači, bet mājās FKV vispār atlicis nospēlēt vien trīs spēles – nepalaidiet garām! Uzvarēsim kopā!

Jūsu atbalsts FKV ļoti stipri palīdz. Bez tam, atbalstot komandu, jau pēc spēles jums parādīsies jauna iespēja kļūt par mūsu tradicionālā konkursa laureātiem. Balvas jau nogurušas stāvēt maliņā, tās vēlas nokļūt jūsu rokās, dārgie draugi! Nav nekā vienkāršāka – atnāciet un uzvariet, atnāciet un saņemiet balvas, atnāciet un gūstiet baudu!

Mēs esam pārliecināti, ka jūs, godājamie līdzjutēji, neko neesat aizmirsuši, visu brīnišķīgi atceraties – pagājušajā sezonā katrs FKV mājas mačs galvenajā stadionā dāvāja jums ne tikai brīnumainas futbola emocijas, bet arī iepriecināja ar lieliskām balvām. Tagad viss būs tieši tāpat!

Un tā, kas jūs gaida 14. septembrī? Visi tie paši prieki un baudas, ar kurām jūs jau iepazināties FKV mājas spēles galvenajā stadionā 2018. un 2019. gadā! Pirmām kārtām, teicams futbols. Un vēl jebkurš līdzjutējs, kurš nopircis biļeti uz maču, kā arī katrs mūsu kluba abonementa īpašnieks, automātiski kļūst par speciālā konkursa dalībnieku.

Spēles beigās tiks noteikti TRĪS uzvarētāji – laimīgie, katrs no viņiem saņems dāvanā kluba suvenīrus. Bet tas nav viss.

Viens no šīs uzvarētāju trijotnes saņems papildus balvu no FK “Ventspils” prezidenta sadarbībā ar uzņēmumu ALETE! Lieliski, vai nav tiesa?! Mūsu kanālā Youtube FK Ventspils TV jūs, godājamie līdzjutēji, viegli atradīsiet visus uzvarētājus, priecīgus un apmierinātus – tādus, kādiem arī jābūt cilvēkiem, ieguvušiem brīnišķīgas balvas. Tā kā balvas vienmēr palīdz un paceļ noskaņojumu!

Tomēr arī tas vēl nav viss!

Visi trīs uzvarētāji automātiski nokļūst savdabīgā finālā, kurš notiks sezonas beigās un kuras iznākumā pats veiksmīgākais FK “Ventspils” līdzjutējs iegūs SUPERBALVU no FK “Ventspils” prezidenta! Pievienojaties, un jums sezonas beigās būs unikāla iespēja laimēt… automašīnu! Lūk, tā ir pa īstam SUPERBALVA no FK “Ventspils” prezidenta!

FKV vadība uzreiz paziņoja par to, ka jūsu apmierinātība, komforts un prieks – galvenā mūsu kluba prioritāte. Šajā sezonā nekas nav mainījies!

Redziet, cik viss vienkārši. Jums atliek tikai viens: nākt uz FKV mājas mačiem, baudīt futbolu, atbalstīt dzeltenzilos un laimēt balvas!

Nešaubieties, uzvarētāji iznākumā būsiet tieši jūs. Patreiz jūs vienkārši lasāt šos patīkamos jaunumus, bet sezonas beigās stāstīsiet saviem draugiem par savu jauno automašīnu!

Laipni lūgti uz futbolu Ventspilī, godājamie līdzjutēji!

14. septembrī (sākums – 14:00) jūs gaida FK “Ventspils” kauja pret klubu FK “Jelgava”. Kauja grūta, kauja svarīga – Latvijas čempionātā savādāk nenotiek! Un vēl jūs gaida jaunas balvas!

Obligāti redzēsimies futbolā. Kopā mēs esam spēks!

Uz priekšu, “Ventspils”!

FK “Ventspils” galvenā trenera Igora KĻOSOVA komentārs:

– Pauze palikusi aiz muguras, un, neapšaubāmi, komanda raujas kaujā. “Ventspils” teicami aizvadīja pēdējo nogriezni, uzvarēja svarīgas un principiālas spēles pār konkurentiem. Protams, mēs ļoti vēlamies turpinājumu! “Jelgavu” patreiz nevar pieskaitīt FKV konkurentiem, bet dabīgi, tas pavisam nenozīmē, ka mums būs vienkārši. Noteikti nē! Jebkurš pretinieks bīstams, īpaši tagad – turnīra beigās. Nekādā gadījumā nedrīkst atslābināties, jābūt galēji uzmanīgiem un sakoncentrētiem.

Optibet Virslīga 2019. 29. kārta.
FK Ventspils – FK Jelgava
Ventspils. 14. septembrī. OC Ventspils stadions. 14:00.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv