Svētdien, 11. aprīlī, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta ceturtās kārtas ietvaros Viorela Frunzas komanda dzimtajās sienās uzņem klubu BFC “Daugavpils”. Sākums – 15:00. Spēle notiks 2. pamatskolas stadionā. Uzmanību līdzjutējiem! Spēle notiks BEZ SKATĪTĀJIEM. Spēles tiešo translāciju var skatīties www.sportacentrs.com un www.optibetvirsliga.com

Mačs ļoti svarīgs, kurā dzeltenzilajiem var būt tikai viens mērķis – uzvara. Vairāk, jāsaka, arī nav par ko spriest. FKV startējis neveiksmīgi, vien viens punkts trīs spēlēs, lai arī pretiniekos bija trīs labākās pagājušās sezonas komandas. Protams, visi dzeltenzilie gribēja vairāk! Atkāpties nav kur. Ļoti vajag uzvarēt, ļoti vajadzīga uzvara, un visi komandā to brīnišķīgi saprot. BFC “Daugavpils” ļoti labi sācis čempionātu, jauna trenera vadībā daugavpilieši rāda interesantu un kaujiniecisku futbolu, bet 11. aprīlī “Ventspilij” visam tam jābūt otrajā plānā. Galvenajam jābūt kaislei un sportiskai agresivitātei, milzīga vēlēšanās uzvarēt, kaujiniecisks noskaņojums, abpusēja izpalīdzība laukumā cits citam un maksimāla koncentrācija. Savādāk vienkārši nedrīkst – mums laiks uzvarēt!

Uz priekšu, “Ventspils”!

Uzmanību žurnālistiem un fotogrāfiem! Pieteikumu akreditācijai lūdzam sūtīt uz e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv Atgādinām, akreditāciju skaits, atsaucoties uz LFF sanitāro protokolu, ierobežots (visiem, kuri būs klāt spēlē, nepieciešams obligāti ierasties ar masku). Akreditāciju pieņemšana noslēdzas sestdien, 10. aprīlī, 21:00.

Optibet Virslīga 2021. 4. kārta
FK Ventspils – BFC Daugavpils
Ventspils. 11. aprīlī. 2. pamatskolas stadions. 15:00.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv

Sadarbībā ar OC Ventspils.