Trešdien, 10. aprīlī, “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta piektās kārtas ietvaros Dejana Vukičeviča komanda dzimtajās sienās tiksies ar BFC “Daugavpils”. Spēle notiks Centrālajā stadionā, sākums – 17:00. Sākas īstais futbols – apsveicam! FKV otro gadu pēc kārtas sāk zaļajā laukumā ātrāk par visiem Latvijas klubiem, vēl vairāk – agrāk par visiem Baltijā! Nopietns futbols nav domāts “skolām”, nopietns futbols futbola stadioniem! Laipni lūgti, godājamie līdzjutēji! Jūs gaida tradicionālie patīkamie pārsteigumi un konkurss, kurš atnesīs jums brīnišķīgas balvas. Nepalaidiet garām! Tad kopā nosvinēsim atgriešanos galvenajā stadionā, kopā nosvinēsim jaunu FKV uzvaru! Uz priekšu, “Ventspils”!

Mēs esam pārliecināti, ka jūs, godājamie līdzjutēji, neko neesat aizmirsuši, visu brīnišķīgi atceraties – pagājušajā sezonā katrs FKV mājas mačs galvenajā stadionā dāvāja jums ne tikai brīnumainas futbola emocijas, bet arī iepriecināja ar lieliskām balvām. Tagad viss būs tieši tāpat!

Un tā, kas jūs gaida 10. aprīlī? Visi tie paši prieki un baudas, ar kurām jūs jau iepazināties FKV mājas spēles galvenajā stadionā 2018. gadā! Pirmām kārtām, teicams futbols. Un vēl jebkurš līdzjutējs, kurš nopircis biļeti uz maču, kā arī katrs mūsu kluba abonementa īpašnieks, automātiski kļūst par speciālā konkursa dalībnieku.

Spēles beigās tiks noteikti TRĪS uzvarētāji – laimīgie, katrs no viņiem saņems dāvanā kluba suvenīrus. Bet tas nav viss.

Viens no šīs uzvarētāju trijotnes saņems papildus balvu no FK “Ventspils” prezidenta sadarbībā ar uzņēmumu ALETE! Lieliski, vai nav tiesa?! Mūsu kanālā Youtube FK Ventspils TV jūs, godājamie līdzjutēji, viegli atradīsiet visus uzvarētājus, priecīgus un apmierinātus – tādus, kādiem arī jābūt cilvēkiem, ieguvušiem brīnišķīgas balvas. Tā kā balvas vienmēr palīdz un paceļ noskaņojumu!

Tomēr arī tas vēl nav viss!

Visi trīs uzvarētāji automātiski nokļūst savdabīgā finālā, kurš notiks sezonas beigās un kuras iznākumā pats veiksmīgākais FK “Ventspils” līdzjutējs iegūs SUPERBALVU no FK “Ventspils” prezidenta!Pievienojaties, un jums sezonas beigās būs unikāla iespēja laimēt… SUPERBALVU! Lūk, tā bus pa īstam SUPERBALVA no FK “Ventspils” prezidenta!

FKV vadība uzreiz paziņoja par to, ka jūsu apmierinātība, komforts un prieks – galvenā mūsu kluba prioritāte. Šajā sezonā nekas nav mainījies!

Redziet, cik viss vienkārši. Jums atliek tikai viens: nākt uz FKV mājas mačiem, baudīt futbolu, atbalstīt dzeltenzilos un laimēt balvas!

Nešaubieties, uzvarētāji iznākumā būsiet tieši jūs. Patreiz jūs vienkārši lasāt šos patīkamos jaunumus, bet sezonas beigās stāstīsiet saviem draugiem par savu SUPERBALVU!

Laipni lūgti uz futbolu Ventspilī, godājamie līdzjutēji!

10. aprīlī (sākums – 17:00) jūs gaida FK “Ventspils” kauja pret klubu BFC “Daugavpils”. Kauja grūta, kauja svarīga – tagadējā Latvijas čempionātā savādāk nenotiek, un turnīra starts to apstiprina! Un vēl 10. aprīlī jūs gaida jaunas balvas!

Obligāti redzēsimies futbolā.

Kopā mēs esam spēks!

FK “Ventspils” galvenais treneris Dejans Vukičevičs:

Mēs atgriežamies Centrālajā stadionā. Apsveicu ar to visus FKV līdzjutējus: paveikts liels darbs, lai tas būtu iespējams. Paldies visiem! Izdarīsim visu, lai pirmais mačs uz zāles būtu svētki visiem dzeltenzilajiem.

Optibet Virslīga 2019. 5. kārta.
FK Ventspils – BFC Daugavpils
Ventspils. 10. aprīlī. OC Ventspils stadions. 17:00.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv