Svētdien, 29. septembrī, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta trīsdesmit pirmās kārtas ietvaros Igora Kļosova komanda viesos tiksies ar klubu “Valmiera Glass ViA”. Sākums – 16:00.

Dzeltenzilie turpina savu “viesturneju” – trešais mačs pēc kārtas izbraukumā. Un atkal mūs gaida sarežģīts un svarīgs mačs: cienīgais pretinieks turpina nesaudzīgu cīņu par vietu tabulas augšdaļā, un nav šaubu, ka noskaņojums laukuma saimniekiem būs pats kaujinieciskākais. Mēs to zinām, mums jābūt tam gataviem, mums obligāti jāpieiet nepiekāpīgajai kaujai pilnībā savāktiem!

Kad FKV pilnībā sakoncentrēts, maksimāli uzmanīgs un galēji sakoncentrējies uz to, lai izcīnītu trīs punktus, tad uzvaras pie FKV vienmēr arī atnāk! Paveiksim Valmierā maksimāli iespējamo ļoti vajadzīgajam panākumam. Cita uzdevuma nav, un nevar būt. Vēl arī tādēļ, ka tikai “‘Valmieru” dzeltenzilie šajā sezonā līdz šim nav uzvarējuši…

Uz priekšu, “Ventspils”!

FK “Ventspils” galvenā trenera Igora KĻOSOVA komentārs:

– Visi trīs mači starp “Ventspili” un “Valmieru” noslēgušies neizšķirti. Visi trīs mači bija ļoti nepiekāpīgi un saspringti. Tas runā par to, ka mača likteni var izšķirt sīkumi, nianses. Mums jābūt katrā epizodē, katrā divcīņā ļoti disciplinētiem un uzmanīgiem, un tad spēsim beidzot, uzvarēt stipro un mobilizēto oponentu.

Optibet Virslīga 2019. 31. kārta.
Valmiera Glass ViA – FK Ventspils
Valmiera. 29. septembrīs. Vidzemes Olimpiskais centrs. 16:00.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv