Dzeltenzilie turpina gatavoties jauniem mačiem un turpina risināt svarīgus selekcijas jautājumus. Mēs oficiāli paziņojam, ka FK “Ventspils” sastāvu pastiprinājis 21 gadu vecais Krievijas pussargs Bekhans Aļijevs. Laipni lūgts “Venstpilī”, Bekhan!

Bekhans Aļijevs – talantīgs malējais pussargs, ātrs, tehnisks. Līdz pārejai uz FKV pussargs spēlēja Krievijas klubā “Angušt” (Narzaņa).

Mēs apsveicam Bekhanu ar pievienošanos FK “Venstpils” un novēlam viņam veiksmi un panākumus mūsu kluba sastāvā!

FK “Venstpils” pussarga Bekhana AĻIJEVA komentārs: 

– Pāreja uz aizrobežas klubu, kurš skaitās viens no labākajiem valstī un katru gadu spēlē Eirokausos – tas nav vienkāršs solis, tā ir pāreja jaunā līmenī. Man bija citi piedāvājumi, bet daudzi ieteica pāriet tieši uz “Venstpili”, kur ir visas iespējas progresam un spēlēm augstā līmenī. Esmu pārliecināts, ka pieņēmu pareizu lēmumu.

Nekāda satraukuma nav, ir tikai viena vēlēšanās – ātrāk iepazīties ar partneriem komandā, uzdevumiem, kurus uzstāda treneris, trenēties un strādāt. Esmu gatavs visam, ko no manis prasīs treneris. Mans uzdevums, izpildīt visu, kas nepieciešams komandas labā.

Konkurence “Venstpilī” ir ļoti nopietna, īpaši pussargu līnijā, bet mani tas nesatrauc – jāstrādā, jāpierāda visiem, ka esmu cienīgs iziet laukumā un spēlēt. Tie arī ir mani galvenie mērķi: būt vajadzīgam komandai, sisties un panākt maksimālus rezultātus kā Latvijas čempionātā, tā arī Eiropas Līgā. 

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv