FK “Ventspils” Turcijas treniņnometne turpinās. Viorela Frunzas komanda trenējas plānotajā režīmā: trenažieru zāli nomaina laukums, pēc tam – teorētiskās nodarbības. Pauzes nav. Nepazīst apstāšanos arī selekcijas jautājums. Mēs oficiāli paziņojam, ka uz FK “Ventspils” pārnācis nigēriešu vārtsargs Dele Alampasu. Laipni lūgts FKV!

Dele Alampasu – talantīgs 23 gadu vecs vārtsargs. Jāsaka, jau ar skaļu titulu – jauniešu līmenī vārtsargs uzvarējis pasaules čempionātu (U-17). Zīmīgi, ka Dele partneris Nigērijas izlasē toreiz bija FKV pussargs Abdullahi Alfa. Triumfālajā pasaules čempionātā Dele aizvadīja visus mačus un tika atzīts par turnīra labāko vārtsargu. Turpinājumā vārtsargs ņēma dalību pasaules čempionātā (U-20), bet nākamais pakāpiens bija Nigērijas nacionālā izlase.

Uz FKV Dele pārnāca no portugāļu kluba “Feirense”, kurā aizvadīja četras sezonas.

FK Ventspils vārtsarga Dele ALAMPASU komentārs:

Kad man pienāca piedāvājums no “Ventspils”, padomāju, ka obligāti jāizmanto tāda teicama iespēja. Tā ir brīnišķīga iespēja iziet jaunā līmenī un iepazīties ar Eirokausiem, kas vienmēr bijis mans mērķis. Zinu, ka FKV vienmēr spēlē starptautiskajā arēnā, un tas ļoti atstāj iespaidu. Godīgi sakot, es biju šokēts, kad uzzināju, ka “Ventspils” jau spēlējis Eiropas Līgas grupu turnīrā – tas ir ļoti augsts līmenis! Tādu kluba sasniegumu ļoti gribas atkārtot!

Protams, svarīgākais mērķis – tā ir uzvara Latvijas čempionātā. Sarežģīts uzdevums, bet t8ikai tādi arī jāuzstāda. Redzu, ka visi puiši FKV noskaņoti uzvarēt, visi ambiciozi un grib gūt panākumus. Man patīk, ka šeit atmosfēra kā ģimenē – visi atbalsta cits citu. Man tas ļoti palīdz!

Mans uzdevums – klausīt trenerus, daudz strādāt, visu laiku kļūt labākam. Kā reiz pašreiz treniņnometnē Turcijā daru priekš tā visu. Vingrinājumi, interesanti, padodas pagaidām viss grūti, bet tikai tā arī var progresēt. Esmu ļoti priecīgs strādāt kopā ar Kostju – tas ir pieredzējis un spēcīgs vārtsargs, un es no viņa mācos. Vispār cenšos vienmēr kaut ko iemācīties no komandas partneriem vai, piemēram, no saviem mīļākajiem vārtsargiem – Petra Čeha un Davida de Hea. Tagad mans galvenais mērķis – atdot FKV visu, ko protu un varu. Atdot tam, lai mūsu komanda uzvarētu!

FK “Ventspils” oficiālā mājas lapa apsveic Dele ar pāreju uz mūsu klubu un novēl viņam panākumus un dzeltenzilas uzvaras!

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv