FK “Ventspils” futbolisti turpina gatavošanos kārtējiem mačiem. Turpina dzeltenzilie risināt arī selekcijas jautājumus. Mēs oficiāli paziņojam, ka FKV sastāvu papildinājis 30 gadus vecais vārtsargs Konstantins Mahnovskis. Laipni lūgts “Ventspilī”, Konstantin!

Konstantins Mahnovskis – ukraiņu vārtsargs, ar bagātu pieredzi. Kijevas “Dinamo” audzēknis (kopā ar Konstantinu karjeru sāka tādi pazīstami futbolisti, kā Andrejs Jarmoļenko, Romans Zozuļa un Artjoms Kravecs un citi), vārtsargs jau 18 gadu vecumā pārcēlās uz Poliju, kur aizstāvēja slavenās “Legia” krāsas no Varšavas. Bez tam, vārtsarga – leģionāra pieredzi FKV jaunpienācējs ieguva vēl arī Azerbaidžānā, kur pārstāvēja vienu no augstākās divīzijas klubiem.

Dzimtenē vārtsargs dažādos gados pārstāvēja tādus klubus, kā “Obolonj”, “Sevastopol”, “Desna” un “Olimpik”. Visi viņi pārstāvēja Ukrainas čempionāta augstāko divīziju.

FK “Ventspils” vārtsarga Konstantina MAHNOVSKA komentārs:

– Par “Ventspili” zināju ne daudz, bet, protams, biju dzirdējis par komandu. Pirmkārt, tas ir dabīgi, ja klubs pastāvīgi spēlē Eirokausos. Otrkārt, interesanti bija uzzināt, kā klājas ukraiņu futbolistiem, kuri spēlē aiz robežas – “Ventspilī” viņi arī spēlēja, tā kā informācija kaut kāda bija.

Braucu šeit ar lielu interesi un, godīgi runājot, biju pat pārsteigts par ieraudzīto. Tādi apstākļi treniņiem, tik augstas kvalitātes laukumus neredzēt daudzos Ukrainas Premjerlīgas klubos. Problēmu nekādu nav – trenējies, strādā un pierādi savas tiesības iziet laukumā!

Esmu pārliecināts, ka nekādu problēmu ar adaptāciju neradīsies. Savu pirmo leģionāra pieredzi es ieguvu sen, un lūk tad, Polijā, kā reiz bija ļoti smagi. 18 gados, vienam, svešā valstī… Bija grūti, pastāvīgi vilka mājup. Bez tam, jaunībā pilnībā neapzinājos to, cik “Legia” ir liels klubs.

Ļoti interesanti pamēģināt savus spēkus Latvijas čempionātā. Jau zinu, ka šeit katrs var apspēlēt katru. “Ventspils” vienmēr cīnās par pašām augstākajām vietām, par to jau arī uzzināju – nešaubos, patlaban mēs esam ne savā vietā turnīra tabulā. Nedrīkst celt paniku: nospēlēta tikai puse no čempionāta, priekšā vēl daudz cīņas. Ļoti ceru, ka visus savus sliktākos mačus FKV sezonā jau nospēlējis.

Neapšaubāmi, gribas spēlēt un dot labumu “Ventspilij”. Gan čempionātā, gan Eiropas Līgā, kuru vienmēr gaidi ar īpašu nepacietību. Esmu pārliecināts, ka mēs izdarīsim visu, lai FKV līdzjutēji izbaudītu labvēlīgas emocijas. Atliek tikai saspringti strādāt un, atkārtošos, pierādīt treneriem, ka esmu cienīgs iziet laukumā.

Mēs apsveicam Konstantinu ar pievienošanos “Ventspilij” un novēlam viņam panākumus un uzvaras dzeltenzilo sastāvā!

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils. 

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv