Futbola sezona noslēgta, futbolistiem īstais laiks domāt par atvaļinājumu. Tomēr kad nav spēļu un treniņu, tas pavisam nenozīmē, ka kluba darbs pavisam apstājies. Vēl jo vairāk tik svarīgā aspektā kā selekcijas process. Kā reiz šeit jau tagad notiek aktīvs un varens darbs, lai nākamajā sezonā stādītos priekšā maksimāli sabalansētiem un nokomplektētiem.

Mēs oficiāli paziņojam, ka uz FK ”Ventspils” pārgājis 24 gadus vecais krievu uzbrucējs Jevgeņijs Kozlovs. Laipni lūgts FKV, Jevgeņij!

Dažādos gados futbolists aizstāvējis vairāku pazīstamu Krievijas klubu krāsas, viņam ir arī bagāta starptautiskā pieredze, ko ieguvis somu ”Lahti” un baltkrievu ”Shakhtyor” (Soļigorska).

Bet, bez šaubām, latvijas līdzjutējiem Jevgeņijs Kozlovs brīnišķīgi zināms pēc spēlēšanas Jūrmalas ”Spartakā”. Kozlovs bija viens no neapšaubāmiem kluba līderiem un divreiz aizveda to līdz čempionu titulam. 2017. gadā spīdošā Kozlova spēle noveda vēl līdz tam, ka neapturamais uzbrukuma spēlētājs savāca lielisku individuālo balvu kolekciju – Latvijas čempionāta labākais spēlētājs, Latvijas čempionāta labākais pussargs un turnīra labākais bombardieris.

FK ”Ventspils” uzbrucēja Jevgeņija KOZLOVA komentārs:

– Esmu ļoti priecīgs, ka kļuvu par ”Ventspils” spēlētāju. Skatos uz priekšu ar optimismu un tikai ar pozitīvām emocijām. Svarīgu lomu kontrakta parakstīšanā nospēlēja ļoti konstruktīvā saruna ar kluba prezidentu. Uzreiz sapratu un sajutu, ka viņu interesē tikai pirmā vieta, tikai pašu augstāko un lielāko uzdevumu risināšana. Priekš manis tas ir ļoti svarīgi, tādēļ, ka mani arī nekas, izņemot pirmo vietu, neinteresē.

Neapšaubāmi, es zināju par ”Ventspils” arī agrāk. Brīnišķīgi atceros, ka spēlējot Jūrmalas ”Spartakā”, kā reiz mači pret FKV padevās ļoti sarežģīti. Varu pat teikt, ka man toreiz ”Ventspils” spēle patika, uzreiz bija acīmredzams, ka šo klubu interesē tikai nopietni uzdevumi.

Paši pozitīvākie iespaidi no Ventspils man palika arī tagad, kad novembra sākumā biju ar komandu. Un pilsēta patikās, un treniņu iespējas – viss pašā augstākajā līmenī.

Atgriešanās Latvijas čempionātā? Nu protams, atgriežos ar lielu baudu. Man ļoti patika Latvijā, brīnišķīgi cilvēki, skaista valsts. Futbola plānā arī viss bija interesanti, atmosfēra un cīņa čempionātā vienmēr bija aizraujoša. Un protams, divi čempionu tituli un individuālās balvas ļoti patīkami atcerēties. Pielikšu maksimumu pūļu, lai arī ”Ventspilī” sanāktu tāpat!

Mēs apsveicam Jevgeņiju ar atnākšanu uz FK ”Ventspils” un novēlam viņam veiksmi, klasisku spēli un uzvaras mūsu kluba sastāvā!

Bez tam, mēs oficiāli paziņojam, ka FK ”Ventspils” atstājis vārtsargs Vjačeslavs Kudrjavcevs, aizsargs Elio Batista, pussargi Pavels Osipovs, Anastasijs Mordatenko un uzbrucējs Mihails Sergijčuks. Novēlam viņiem panākumus turpmākajā karjerā. 

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils. 

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv