FK “Ventspils” priekšā vairākas nedēļas skrupuloza un svarīga darba zaļajos Turcijas laukumos. Tas, saprotams, gaida arī jauno dzeltenzilo uzbrucēju – FKV turpina pastiprināt sastāvu. Mēs oficiāli paziņojam, ka uz “Ventspili” pārgājis franču uzbrucējs Kris Marlons Ondongs Mba. Laipni lūgts FKV!

Kris Marlons Ondongs Mba – pieredzējis, 26 gadus vecs uzbrucējs, ar lielu ātrumu un spēku. Savas labākās kvalitātes Kris nodemonstrēja jau kontroles mačā ar “Tukumu”, kad spīdēja ar individuālo meistarību un iesita skaistus vārtus. FKV lidzjutējiem, kuri atnāca uz maču, Kris, spriežot pēc visa, iepatikās uzreiz, tribīnē par viņu runāja daudz un tikai pozitīvos toņos. Novēlam Krisam tāpat priecēt FKV līdzjutējus jau sezonas gaitā!

Uzbrucējs, sācis karjeru dzimtenē, pēc tam spēlēja Beļģijas un Anglijas klubos, bet uz Ventspili pārcēlās no Slovākijas, kur aizstāvēja augstākās divīzijas kluba “Sered” krāsas.

FK Ventspils uzbrucēja Krisa Marlona Ondonga MBA komentārs:

– Jauna komanda – tas vienmēr jauns izaicinājums. Interesants un atbildīgs. Viss jāpierāda no jauna, no dienas dienā, lai būtu atbilstīgs nopietna līmeņa klubam, tādam kā “Ventspils”. Zinu, ka FKV visu laiku spēlē Eirokausos – tas ļoti motivē un piespiež būt ambiciozam. Zinu, piemēram, ka nesen “Ventspils” spēlēja ar “Bordeaux” un izskatījās ļoti cienīgi. Protams, gribas ņemt dalību līdzīgos notikumos!

Nešaubīgi, augsti mērķi FKV arī vietējā arēnā. Būs ļoti interesanti iepazīties ar Latvijas futbolu. Ceru, būšu viltīgāks un spēcīgāks par citu komandu aizsargiem un ar gūtiem vārtiem dot labumu FKV! Priekš tā vajag, protams, sākumā izcīnīt vietu sastāvā – konkurence mums augsta. Bet tas arī labi, tā tikai padara komandu spēcīgāku kopumā! Esmu pārliecināts par saviem spēkiem un gatavs pierādīt treneriem savu nepieciešamību.

FK “Ventspils” oficiālā mājas lapa apsveic Krisu ar pāreju uz mūsu klubu un novēl viņam panākumus un dzeltenzilas uzvaras!

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv