FK “Ventspils” futbolisti turpina gatavošanos kārtējiem mačiem. Sestdien, 6. jūlijā, dzeltenzilos gaida svarīgs mājas mačs Latvijas čempionātā pret “Mettu”. Bet jau ceturtdien, 11. jūlijā (pavisam drīz!) mūs visus gaida sezonas īpašais moments – Eiropas Līgas – 2019 sākums! Turnīra starta mačā FKV dzimtajās sienās tiksies ar albāņu klubu “Teuta”, sākums – 17:45. Iegaumējiet un nepalaidiet garām!

FKV pastiprināti gatavojās un turpina stiprināt sastāvu. Mēs oficiāli paziņojam, ka uz “Ventspili” pārgājis 27 gadus vecais gruzīnu aizsargs Giorgi Mčedlišvili. Laipni lūgts FKV, Giorgi!

Giorgi Mčedlišvili – pieredzējis aizsardzības spēlētājs, spējīgs darboties vairākās pozīcijās. Gruzijā aizsargs dažādos gados aizstāvējis “Dinamo” (Tbilisi), “Samtredia” (šā kluba sastāvā Giorgi izcīnīja valsts čempiona titulu), “Guria” un citu krāsas. Uz “Ventspili” aizsargs pārgājis no horvātu kluba HNK “Gorica”, kurš pārstāv augstāko divīziju.

Mēs apsveicam Giorgi Mčedlišvili ar pāreju uz FK “Ventspils” un novēlam viņam veiksmi un panākumus mūsu kluba sastāvā!

FK “Ventspils” aizsarga Giorgi MČEDLIŠVILI komentārs:

– Esmu pārliecināts, ka pēreja uz “Ventspils” – solis uz priekšu manā karjerā. Priecājos šeit nonākt, pirmie iespaidi paši patīkamākie un labākie. Viss profesionāli un nopietnā līmenī. Esmu gatavs jaunam izaicinājumam. Horvātijā, kur es spēlēju pēdējos gadus, viss bija ne slikti, kopā ar “Gorica” kļuvu par pirmās divīzijas čempionu un veiksmīgi spēlēju augstākajā divīzijā. Bet reizēm vajag šo to pamainīt, lai virzītos uz priekšu, tādēļ es patlaban esmu “Ventspilī”!

Informācija par “Ventspili” un vispār par Latvijas futbolu man bija, daudz gruzijas futbolistu šeit spēlējuši agrāk un spēlē tagad. Par FKV man daudz laba pastāstīja mans draugs Giuli Mandžgaladze, kurš spēlēja šeit pagājušajā sezonā. Viņs par klubu atsaucās ļoti silti, kā arī vispār par Latviju. Giuli, kā arī citi puiši, atzīmēja, ka Latvijas čempionāta līmenis pietiekami augsts, šeit katrs var atņemt punktus favorītiem, katrā mačā cīņa un sasprindzinājums. Man tas patīk, tas palīdz kļūt labākam un spēcīgākam.

Mans uzdevums – atdot “Ventspilij” maksimumu, darīt visu iespējamo priekš uzvaras katrā mačā. Apsolu līdzjutējiem, ka ar tādu noskaņojumu sitīšos katrā spēlē. Savādāk nemāku, pēc rakstura es – karavīrs, vienmēr atdodos par simts procentiem, un izdarīšu visu, lai pēc sezonas rezultātiem mums visiem būtu iemesls priekam. Esmu pārliecināts, komanda izlabos savu stāvokli Latvijas čempionātā. Pavisam drīz arī ļoti svarīgās un interesantās spēles Eiropas Līgā.

Pirmais pretinieks – “Teuta”, es ne slikti pazīstu albāņu komandas, nācies pret tām spēlēt. Viņi spēlē agresīvi, uzspiež cīņu, bet, nešaubos, ka “Ventspilij” noteikti pa spēkam pārvarēt šo barjeru. Pieliksim visas pūles! Protams, nevajag skriet pa priekšu, bet vienkārši, spēlējot agrāk Horvātijā, grūti nepateikt, kav otrajā raundā ir iespēja tikties ar “Haiduk”. Tā ir ļoti laba komanda, bet arī ar to noteikti var spēlēt un gūt panākumu. Kad es biju “Gorica”, četras reizes tikos ar “Haiduk”, un mēs divas reizes uzvarējām un divas reizes nospēlējām neizšķirti. Vienreiz uzvarējām ar 3:0! Un kā reiz Splitā es spēlēju savas labākās spēles Horvātijā! Tā kā sisties ar viņiem var… Bet, atkārtošu, nevajag skriet pa priekšu: lai spēlētu otrajā raundā, papriekšu jātiek pāri pirmajam raundam! Ar nepacietību gaudu savu debiju “Ventspilī”, ar nepacietību gaidu momentu, kad varēšu sākt dot komandai labumu un pozitīvas emocijas mūsu līdzjutējiem.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils. 

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv