Jau pavisam drīz FK “Ventspils” aizvadīs pirmos kontroles mačus jaunajā gadā. Viorela Frunzas komanda sestdien, 6. februārī, tiksies ar Krievijas klubu “Ufa” un Ukrainas klubu “Agrobiznes”. Pagaidām turpinās cītīgs ikdienas sagatavošanās darbs. Turpinās arī sastāva pastiprināšana.

Mēs oficiāli paziņojam, ka “Ventspils” sastāvu papildinājis pieredzējušais gruzīnu aizsargs Vako Bačiašvili. Laipni lūgts FKV, Vako!

Vako Bačiašvili – 28 gadus vecs futbolists, kuram piemīt interesanta tehnika, māka nospēlēt asi pie uzbrukuma darbībām un uzticamība aizsardzībā. Ko viņš jau ar panākumiem nodemonstrējis FKV treniņnometnē Turcijā.

Vako ieguvis nopietnu pieredzi spēlējot dažādos klubos, pie tam, kā Gruzijā, tā arī aiz robežām. Zīmīgi, ka gruzīnu futbolistam brīnišķīgi pazīstams Baltijas futbols! Vako jau spēlējis Latvijas čempionātā, četrus gadus atpakaļ aizstāvot FK “Liepāja” krāsas. Pašā principiālākajā dzeltenzilo pretinieka rindās Vako, vispār, pavadīja neilgu laiku. Bez tam, aizsargs spēlēja arī Lietuvas čempionātā – “Žalgiris” no Kauņas.

Novēlam Vako veiksmīgu spēli un uzvaras dzeltenzilo sastāvā!

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv

Sadarbībā ar OC Ventspils.