Arvien tuvāk jauni FK “Ventspils” aizraujoši mači. Cīņa Latvijas čempionātā, kaujas Eiropas Līgā. Jaunu interesantu spēļu priekšvakarā dzeltenzilie turpina pastiprināt sastāvu. Mēs oficiāli paziņojam, ka FK “Venstpils” sastāvu pastiprinājis 28 gadus vecais brazīliešu pussargs Žoao Ananias Žordao. Laipni lūgts “Ventspilī”, Žoao!

Žoao Ananias – pieredzējis, universāls pussargs, spējīgs ar panākumiem darboties gan laukuma centrā, gan arī flangā. FKV – tā pussarga karjerā ir pirmā leģionāra pieredze, pirms pārbraukšanas uz Eiropu viņš pārstāvēja Brazīlijas klubus.

Mēs apsveicam Žoao ar pievienošanos FK “Venstpils” un novēlam viņam veiksmi un panākumus mūsu kluba sastāvā!

FK “Venstpils” pussarga Žoao ANANIASA komentārs:

– Esmu pārliecināts – mani gaida interesanta pieredze. FK “Ventspils” – nopietnas klases komanda, ar bagātu vēsturi, pastāvīgi spēlējoša Eirokausos. Šeit uzstāda augstus mērķus, un pat ne pārāk veiksmīgos periodos jāpieliek daudz pūļu, lai izlabotu situāciju. Pats to redzu katru dienu, un esmu pārliecināts, ka situāciju izlabot obligāti izdosies.

Priecājos, protams, ka FKV ir mani tautieši, visi viņi ir teicami futbolisti un ļoti man palīdz adaptēties jaunajā komandā. FKV daudz uzmanības pievērš uzbrukuma futbolam, kas vienmēr patīk līdzjutējiem. Un mums, brazīliešiem, protams, īpaši! (Smaida). Bet nedrīkst, protams, aizmirst par balansu, mums visai komandai jāstrādā arī aizsardzībā. Ceru dot komandai labumu, izdarīšu tam visu, kas manos spēkos.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils. 

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv