FKV turcijas treniņnometne nezin apstāju. Daudz svarīga darba jau izdarīts, daudz svarīga darba vēl stāv priekšā. Turpinās arī kadru jautājuma risināšana. Mēs oficiāli paziņojam, ka ”Ventspils” aizsardzību pastiprinājis pieredzējušais ukraiņu aizsargs Andrejs Sahņevičs. Laipni lūgts FKV!

Andrejs Sahņevičs – 30 gadīgs universiāls aizsargs, spējīgs vienādi veiksmīgi darboties gan centrā, gan arī flangos. Ar augstu produktivitāti pieslēdzas uzbrukumiem, ko, starp citu, lieku reizi pierādīja jau treniņnometnē Turcijā, iesitot brīnišķīgus vārtus Maskavas ”Dinamo”.

Aizsargam bagāta pieredze spēlējot augstā līmenī: dažādos gados viņš aizstāvējis vairāku Ukrainas augstākās līgas klubu krāsas – ”Dynamo” (Kijeva), ”Olexsandriya”, ”Metalurh” (Zaporožje), ”Kolos” (Kovaļovka). Slavenā Kijevas ”Dinamo” audzēknis, Andrejs Sahņevičs visas pakāpes Ukrainas jauniešu un jaunatnes izlasēs. ”Jaunatnē” (U – 21) viņa partneri komandā bija tādi augstas klases futbolisti, kā Jevgeņijs Konopļanka, Jaroslavs Rakickis, Andrejs Jarmoļenko un citi.

FK Ventspils aizsarga Andreja SAHŅEVIČA komentārs:

– Protams, priecājos, ka esmu kļuvis par “Ventspils” spēlētāju. Klubā jau esmu pavadījis kādu laiku un varu teikt, ka ar visu esmu apmierināts. Kolektīvs teicams, draudzīgs, pieņēma bez problēmām un visā ir pretimnākšana. Jāsaka, man arī nebija šaubu, ka pāreju uz klasisku komandu. Ukrainā ”Ventspils” labi zināms, tas pastāvīgi spēlē Eirokausos un risina lielus uzdevumus. Klubā dažādos laikos spēlējuši daudzi ukraiņu futbolisti un jā, saprotams, visi zin, ka Romans Grigorčuks vairākus gadus veiksmīgi trenēja FKV. Tā kā, kad saņēmu piedāvājumu, daudz apdomāt nebija iemesla. Izlēmu visu ātri un esmu pārliecināts, ka izdarīju pareizi.

Bez tam, “Ventspilī” spēlē mans draugs Kostja Mahnovskis, ar kuru esam pazīstami jau sen, vēl no Kijevas ”Dinamo” Akadēmijas. Interesanti, starp citu, decembrī ar viņu tikos Kijevā, bet par to, ka drīzumā kļūšu par viņa komandas biedru pat domas nebija. (Smaida). Bet futbolā viss mainās ātri, un lūk, mēs jau vienā komandā. Kostja, starp citu, stāstīja par FKV daudz laba, ļoti lielīja jūsu skaisto un mierīgo pilsētu, un tas, protams, arī ietekmēja manu izvēli.

Vārti “Dinamo”? Nu, neapšaubāmi, ļoti patīkami iesist tādam spēcīgam klubam. Nu bet vispār neidarīju neko īpašu. (Smaida). Tur Edikam Tīdenbergam jāpasaka paldies par teicamo piespēli. Arī agrāk iesitu no ”standartiem”, un vispār man patīk, kā FKV darbojas tādās situācijās: visi zin savu manevru un zinoši visu izpilda. Mačs ar ”Dinamo”, starp citu, parādīja, ka potenciāls ”Ventspilij” ļoti labs. Cik paspēju uzzināt, salīdzinājumā ar pagājušo gadu notikušas daudzas pārmaiņas, bet jau tagad redzams, ka komanda ļoti perspektīva un talantīga. Un nešaubos, ka FKV pa spēkam jaunajā gadā risināt lielus uzdevumus!

FK “Ventspils” oficiālā majas lapa apsveic Andreju ar pāreju uz mūsu klubu un novēl viņam panākumus un dzeltenzilas uzvaras!

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv