Draugi, mēs steidzam paziņot jums brīnišķīgu jaunumu. Garā sezona noslēgta, futbola kaujas nograndējušas. Mēs vēlreiz pateicamies visiem līdzjutējiem, kuri visu sezonu nāca uz stadionu un atbalstīja FKV. Paldies, daudzējādā ziņā pateicoties jūsu brīnišķīgajam atbalstam dzeltenzilie atkal finišēja uz pjedestāla.

Pienākusi mūsu kārta atbildē jums dāvāt neticamu prieku! Kā zināms, otro gadu pēc kārtas pēc katra mājas mača mēs organizējām speciālu konkursu, kur jūs laimējāt balvas un kļuvāt par pretendentiem uz SUPERBAVU no FKV prezidenta – jaunu automašīnu. Un tā, tā gaida savu laimīgo ieguvēju, ar kuru tiksies jau pavisam drīz! Pašā gaišākajā gada laikā – pirms Ziemassvētkiem un Jaunā GADA – kāds no jums dosies mājās ar jauno automašīnu!

Mēs steidzamies paziņot visiem pretendentiem uz SUPERBALVU no FKV prezidenta, ka laimīgais jaunās automašīnas ieguvējs noskaidrosies sestdien, 21. decembrī! Pasākuma sākums – 13:00, notiks tas, tāpat kā pagājušajā gadā, Ventspilī Olimpiskajā centrā. Visiem jums, dārgie pretendenti, vēl pietiekoši laika, lai emocionāli sagatavotos lielajam un neaizmirstamajam notikumam!

Tāpat kā pagājušajā gadā, viss notiks pēc tāda paša scenārija. Pilnībā atklāti un godīgi. Un katram pretendentam uz jauno automašīnu būs absolūti vienādas iespējas uz triumfu. Un tā, atgādinām jums, godātie draugi, procedūru.

UZMANĪBU! Pēc būtības, paši pretendenti arī noteiks uzvarētāju. Procedūra vienkārša, un mēs, FK “Ventspils”, tajā būsim vien priecīgi novērotāji. Katrs no pretendentiem pats izvēlēsies savu kārtas numuru, katrs no pretendentiem pats ieliks savu numuru konkursa laimes ratā. Un tālāk pirmo bumbiņu izvēlēsies mūsu FKV Akadēmijas jaunais audzēknis, un šis numurs (pretendents) pirmais atstās cīņu par SUPERBALVU. Un jau viņš, starta izkritušais pretendents, izvēlēsies jaunu bumbiņu un noteiks otro izkritušo pretendentu. Pēc tam otrs izkritušais pretendents izvēlēsies jaunu bumbiņu un noteiks trešo dalībnieku, kurš atstās sacīksti pēc jaunās mašīnas, un tā tālāk. Un tā līdz beigām, atpakaļskaitīšana, kamēr atliks vien viena bumbiņa (pretendents) – pati laimīgākā bumbiņa šajā neaizmirstamajā dienā!

Tā īpašnieks (kārtas numurs) arī kļūs par SUPERBALVAS ieguvēju no FKV prezidenta! Viņš arī kļūs par jaunās automašīnas īpašnieku!

Kā redziet, viss notiks galīgi atklāti un godīgi. Par uzvarētāju un SUPERBALVAS ieguvēju iznākumā kļūs tas laimīgais pretendents, kuram pat nenāksies izvēlēties savu bumbiņu!

Jūs paši visu sezonu laimējāt balvas no FKV, jūs paši arī noteiksiet garās sezonas pašas galvenās balvas ieguvēju!

Neapšaubāmi, lielajai un neaizmirstamajai dienai tuvojoties mēs vēlreiz paziņosim – apstiprināsim gan precīzu sezonas paša galvenā konkursa sākuma laiku, gan norises vietu (jāizslēdz jebkuras nejaušības). Bet jau tagad iegaumējiet, pierakstiet un neaizmirstiet SVARĪGU INFORMĀCIJU.

Konkurss notiks sestdien, 21. decembrī! Sākums – 13:00. OC “Ventspils”.

UZMANĪBU! Sekojiet mūsu informācijai, par visām iespējamām izmaiņām mēs obligāti paziņosim papildus.

Neticamais līdzās. FK “Ventspils” vārdu tur.

Laimējiet un atbalstiet dzeltenzilos!

Uz tikšanos, un veiksmi! Mēs, FK “Ventspils”, ļoti priecājamies par jūsu uzvarām, mēs ļoti priecājamies par mūsu kopējām uzvarām!

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv