Draugi! Arvien tuvāk jaungada svētki, arvien tuvāk brīnišķīgās svētku raizes. FK “Ventspils” steidz jums atgādināt, godājamie līdzjutēji, ka mūsu neticamā jaungada dāvana, superbalva no FKV prezidenta Adlana Šišhanova, arvien tuvāk, atlikušas skaitāmas dienas!

Jaunā automašīna gaida savu laimīgo ieguvēju, nepalaidiet garām!

Sestdien, 21. decembrī (sākums – 13:00), mēs ar jūsu palīdzību noteiksim dzeltenzilo laimīgo, kurš šos jaungada svētkus noteikti atcerēsies vienmēr!

Bet vēl ātrāk, piektdien, 20. decembrī, mēs aicinām jūs uz tikšanos ar FK “Ventspils” prezidentu Adlanu Šišhanovu. Jums radīsies unikāla iespēja pajautāt par visu, kas jūs satrauca pagājušajā sezonā un uzzināt par dzeltenzilo plāniem nākamajai sezonai! FKV prezidents vienmēr izsmeļoši un atklāti atbild uz jebkuru jautājumu – nepalaidiet garām lielisku iespēju satikties un interesanti aprunāties!

Tikšanās ar līdzjutējiem notiks piektdien, 20. decembrī, Ventspilī Olimpiskā centra ledus hallē (otrais stāvs). Sākums – 14:00. Laipni lūgti, mēs būsim priecīgi jūs redzēt!

Bet nākamajā dienā, sestdien, 21. decembrī (sākums – 13:00), mēs gaidām ciemos visus pretendentus uz superbalvu no FKV prezidenta! Tāpat kā pagājušajā gadā, mūsu neaizmirstamais konkurss notiks Ventspilī Olimpiskā centra ledus hallē (otrais stāvs). Sākums – 13:00. Jaunā automašīna jūs gaida. Tieši jūs!

Mēs jau izsmeļoši paziņojām par to, kā viss notiks. Tie, kuri pretendēja uz superbalvu vēl pagājušajā gadā, brīnišķīgi atceras šo vienkāršo un atklāto procedūru. Pārējie var iepazīties ar to šeit un šeit (video)

Mums būs ļoti patīkami ar jums satikties, godājamie līdzjutēji, Ziemassvētku un Jaunā gada priekšvakarā! Un mums būs divkārt patīkami kādu no jums iepriecināt ar unikālo superbalvu no FKV prezidenta – jaunu automašīnu!

Laipni lūgti – uz drīzu tikšanos!

Piektdiena, 20. decembris

FK “Ventspils” prezidenta tikšanās ar līdzjutējiem

14:00, Ventspils, Olimpiskais centrs, ledus halle (otrais stāvs).

Sestdiena, 21. decembris

Konkurss “‘Superbalva no FKV prezidenta – jauna automašīna!”

13:00, Ventspils, Olimpiskais centrs, ledus halle (otrais stāvs).

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv