Piektdien, 6. martā, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīja noslēdzošo kontroles maču starpsezonā. Rīgā Viorela Frunzas komanda tikās ar klubu “Valmiera”. Dzeltenzilie otrajā puslaikā iesita divus bezatbildes vārtus un panāca pelnītu uzvaru ar rezultātu 2:0 (0:0)!

Vārtus iesita Giorgi Eristavi un Kaspars Svārups. Gruzīnu pussargs ar spīdošu sitienu ar galvu (!) trāpīja augšējā stūrī pēc klasiska Krisa Ondonga Mba centrējuma – 1:0! Bet latviešu uzbrucējs pārliecinoši atzīmējās no pendeles, kura nozīmēta par noteikumu pārkāpumu pret to pašu aktīvo Ondongu Mba – 2:0!

Apsveicam dzeltenzilo līdzjutējus ar uzvaru! 2020. gada “pirmssezonkā” šis bija pēdējais kontroles mačs, un vienmēr patīkami un svarīgi noslēgt gatavošanos ar uzvaru. Tagad FKV gaida tikai treniņi: gatavošanās Latvijas čempionāta startam turpinās.

Uz priekšu, “Ventspils”!

Kontroles mačs

Ventspils – Valmiera – 2:0 (0:0)

Ventspils: Mahnovskis, Tīdenbergs, Sahņevičs, Ļitvinskis, Mamahs, Palavandišvili, Stuglis, Villela, Ondongs Mba, Kozlovs, Kazims

Uz maiņu izgāja: Rehviašvili, Eristavi, Svārups, Fabinjo, Mčedlišvili, Neilands, Tālbergs, Kokarītis, Dženajevs, Ļotčikovs.

Vārti: 1:0 Eristavi (50), 2:0 Svārups (60, ar 11 m soda sitienu).

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv