Sestdien, 31. augustā, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta divdesmit astotās kārtas ietvaros Igora Kļosova komanda viesos tiksies ar Jūrmalas “Spartaku”. Spēle notiks Slokā, sākums – 16:00. Ar šo maču vasaras pēdējā dienā dzeltenzilie atklāj noslēdzošo, ceturto čempionāta apli. Uzdevums pilnībā skaidrs un saprotams: FKV nepieciešams turpināt uzvarošo gājumu, FKV nepieciešams uzvarēt konkurentu – citu mērķu mums nav un nevar būt!

FK “Ventspils” iepriecināja savus līdzjutējus ar teicamām uzvarām pār RFS un “Liepāju”. “Ventspils” iepriecināja savus līdzjutējus ar ļoti kvalitatīvu un skatāmu futbolu šajās svarīgajās un grūtajās kaujās. “Ventspils” iepriecināja savus līdzjutējus ar lielisku pašatdevi, kaujiniecisku noskaņojumu, cīņas gribu katrā laukuma daļā un apskaužamu mērķtiecību šajās svarīgajās un grūtajās kaujās. Visas šīs kvalitātes mums ļoti vajadzīgas arī mačā Slokā! Cīnīsimies par ļoti vajadzīgajiem un svarīgajiem 3 punktiem!

Uz priekšu, “Ventspils”!

FK “Ventspils” galvenā trenera Igora KĻOSOVA komentārs:

– “Ventspils” rāda labu un klasisku spēli, kam, domāju, piekritīs mūsu līdzjutēji. Futbolisti cīnās par komandu, cits par citu, izpalīdzība laukumā palīdz mums uzvarēt stipros pretiniekus. Tas, protams, iepriecina un, esmu pārliecināts, atnes labvēlīgas emocijas visiem, kas pārdzīvo par FKV. Slokā vienkāršs mačs mūs negaida, kurā panākumam mums atkal būs nepieciešams būt vienotam veselam un atdot laukumā maksimumu iespējamo. Tāda ir mūsu noskaņošanās šajā spēlē, kur, kā jau vienmēr, mums tikai viens mērķis – tikai uzvara!

Optibet Virslīga 2019. 28. kārta.
FK Spartaks – FK Ventspils
Sloka. 31. augustā. 16:00.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv