Svētdien, 29. novembrī, FKV futbolistiem vajadzēja aizvadīt Latvijas čempionāta noslēdzošo maču. Čempionāta divdesmit septītās kārtas ietvaros Viorela Frunzas komandai vajadzēja viesos tikties ar klubu “Riga” FC. Bet Latvijas čempioni pieņēma lēmumu atteikties no mača aizvadīšanas sakarā ar COVID – 19 situāciju klubā.

Mūsu klubs saņēma oficiālu šī lēmuma apstiprinājumu gan no kluba “Riga” FC, gan no Latvijas futbola federācijas. Tā rezultātā, spēle “Riga” – “Ventspils” atcelta, un nav šaubu, ka Rīgas klubam tiks ieskaitīts tehniskais zaudējums (0:3). Tas nozīmē, ka FK “Ventspils” Latvijas čempionātu noslēdz ceturtajā vietā.

Protams, šo rezultātu dzeltenzilie nekādā veidā nevar nosaukt par veiksmīgu, bet fakts ir fakts: FKV savā unikālajā un bagātajā vēsturē 24 (!) sezonās Latvijas futbola elitē tikai trīs reizes finišējuši ceturtajā vietā un nekad nav ieņēmuši daudz zemāku pozīciju. Mūsu kluba daudzu gadu izcilās tradīcijas vajag cienīt un būt atbilstošiem tām jebkurā situācijā!

Mēs pateicamies visiem dzeltenzilo līdzjutējiem par atbalstu šajā ļoti smagajā un objektīvi, laikam, pašā sarežģītākajā FKV sezonā vēsturē. Liels paldies, draugi!

Neskatoties uz objektīvajām grūtībām, viss mūsu klubs, futbolisti un treneri, visa gada garumā strādāja ar visiem spēkiem un cīnījās līdz galam. Mēs pienācīgi spēlējām Eiropas līgā, bijām ļoti tuvu uzvarai Latvijas Kausā, un tam, lai finišētu starp medaļniekiem Latvijas čempionātā. Nesanāca, bet tāds ir futbols. Bet FKV, kā jau vienmēr, sitās līdz galam! Daudzkārt jūsu atbalsts, godājamie līdzjutēji, virzīja mūs uz priekšu un palīdzēja uzvarēt. Vēlreiz liels paldies visiem, un uz tikšanos!

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: korolevs.mihails@inbox.lv

Sadarbībā ar OC Ventspils.