Svētdien, 3. novembrī, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīs kārtējo Latvijas čempionāta maču. Čempionāta trīsdesmit piektās kārtas ietvaros dzeltenzilie viesos tiksies ar klubu RFS. Spēle notiks Rīgā “Arkādija” stadionā, sākums – 14:00. FKV gaida noslēdzošais izbraukuma mačs garajā un saspringtajā sezonā!

Spīdoši uzvarot iepriekšējā mačā čempionu, “Ventspils” veica varenu pieteikumu tam, lai kārtējo reizi savā slavenajā vēsturē finišētu uz pjedestāla, finišētu valsts labāko komandu trijniekā. Tomēr līdz galam lieta vēl nav izdarīta: mums nepieciešams cīnīties par punktiem, nepieciešams cīnīties par jaunu svarīgu uzvaru! Tikai tāda var būt noskaņošanās šajā sarežģītajā, principiālajā un saspringtajā mačā.

Viesos pie Rīgas kluba nekad nav vienkārši, RFS kā reiz ar šo maču noslēdz garo sezonu. Nav šaubu, ka laukuma saimnieki būs galēji motivēti. Nav šaubu, ka pat ļoti motivēts pretinieks “Ventspilij” pa spēkam. Galvenais, pieiet aizraujošajai kaujai ar pa īstam kaujiniecisku noskaņojumu, bet uz laukuma parādīt maksimālu pašatdevi un maksimālu uzvaras gribu un līdz pēdējai sekundei ticēt ļoti vajadzīgajai uzvarai. Un tad viss obligāti izdosies.

Uz priekšu, “Ventspils”!

Optibet Virslīga 2019. 35. kārta.
RFS – FK Ventspils
Rīga. 3. novembrī. Stadions NSB “Arkādija”. 14:00.

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv