Trešdien, 5. februārī, FK “Ventspils” futbolisti aizvadīja Turcijas treniņnometnē pirmo kontroles maču. Viorela Frunzas komanda tikās ar slaveno Krievijas klubu “Dinamo” (Maskava). Spēle sanāca interesanta, saspringta un līdzīga un noslēdzās ar apbēdinošu FKV zaudējumu ar rezultātu 1:2.

Vienīgos vārtus FKV labā iesita ukraiņu aizsargs Andrejs Sahņevičs, trāpot mērķī ar skaistu sitienu ar galvu. Nostrādāja “standarts”: stūra sitiens, Eduards Tīdenbergs ar brīnišķīgu piespēli, un Sahņevičs ar brīnišķīgu noslēgumu. Labais, Andrej!

Pēc spēles gaitas dzeltenzilie nekādi nebija pelnījuši zaudējumu, neizšķirts, laikam, būtu pats taisnīgākais līdzīgā mača iznākums. Apbēdinoši, protams, bet nav iemeslu sarūgtinājumam: reizēm tādas, lūk, apbēdinošas neveiksmes (skatoties no gala rezultāta) ir vērtīgākas par dažu panākumu. Tās neļauj nomierināties un piespiež vēl neatlaidīgāk strādāt. Treniņnometnēs tieši tas – pats svarīgākais.

Nākamo maču “Ventspils” aizvadīs svētdien, 9. februārī, kad tiksies ar “Shakhtar” no Doņeckas.

Kontroles mačs

Ventspils – Dinamo (Maskava) – 1:2 (1:0)

Ventspils: Alampasu, Tīdenbergs, Rehviašvili, Ļitvinskis, Sahņevičs, Palavandišvili, Fabinjo, Stuglis, Kozlovs, Odongs Mba, Svārups.

Uz maiņu izgāja: Villela, Ļotčikovs, Kazims, Neilands, Eristavi, Dženajevs, Kokarītis, Kokins.

Vārti Ventspilij: 1:0 Sahņevičs (27).

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv