Lūk, atnācis arī ilgi gaidītais un priecīgais moments – Ventspils čempionāts – 2019 startējis! Trešdien notika trīs mači, un turnīrā uzreiz jau parādījās iespaidīgs uzbrukuma spēks. Tas ir pilsētas čempionāta debitants komanda “Kolka” – divos mačos puiši iesituši jau 13 vārtus! Lūk, tā, vārtu krusa vasaras karstumā – malači, apsveicam ar teicamo startu. Ceturtdien savu čempiona titulu sāka aizstāvēt komanda DEPO 14, savā pirmajā mačā neatstājot iespējas “Blāzmai”.

Un tā, turnīrā kopumā ņem dalību astoņas komandas (“Pārventa” pēdējā momentā no dalības, diemžēl, atteicās). Cīnās komandas formātā 7×7, divus puslaikus pa 20 minūtēm. Nu un saprotams, ka kaislības uzvirmoja ar pirmo dienu!

Trešdien 2. pamatskolas laukumā solo izpildīja “Kolka”. Šis uzbrūkošais viesulis pēc kārtas uzvarēja “Blāzmu” (6:0) un “Leģionu” (7:0). Iespaidīgi. “Blāzma” nedaudz pacēla sev noskaņojumu, apspēlējot “Leģionu” (4:1). Saprotams, ka puiši no “Leģiona” turnīra pirmajā dienā bija vīlušies stiprāk par pārējiem, bet nekas – viss vēl priekšā, nekad nevajag nokārt degunu.

Ceturtdien tika nospēlēts viens mačs: DEPO 14, pilsētas čempions 2018 un viens no galvenajiem šā turnīra favorītiem, pārliecinoši pierādīja savu pārākumu spēlē ar “Blāzmu” – 4:0.

Apsveicam visus ar jaunā čempionāta sākumu. Cīņu par pilsētas labākās komandas titulu un solīdo balvu fondu (3000 eiro!) var uzskatīt par atklātu!