Turpinās aizraujoša cīņa par Ventspils – 2019 labākās komandas nosaukumu. Pilsētas čempionāts, nepievēršot uzmanību Eirokausu laikam, dzīvo savu futbola dzīvi, un šī dzīve turpina dāvāt interesantas bezkompromisa spēles! Paredzami vareni turpina spēlēt Ventspils augstskolas komanda: pagājušā gada pilsētas vicečempionam savā aktīvā jau četras uzvaras četros mačos. Pie tam, viens no turnīra galvenajiem favorītiem, ielaidis vien vienus vārtus – izdevies ambiciozo puišu gājums, malači! Tomēr arī ”augsto skolnieku” konkurenti nepavisam nesnauž: čempions DEPO 14 apsteidz viņus par vienu punktu, daudznozīmīgi uz favorītiem skatās sensacionālā ”Kolka”, kura gandrīz uzvarēja čempionu…

DEPO 14 savā aktīvā savācis 13 punktu (VAS – 12), tomēr čempions aizvadījis par vienu spēli vairāk, kā vicečempions. Neskatoties uz to, ka aizsardzībā čempions pagaidām vēl līdz galam nav uzkonstruējis neieņemamu cietoksni (vien vienu reizi DEPO 14 neatļāva pretiniekam iesist), uzvaras līderis vienalga panāca nevainojami. Kamēr nesatika lepno un mīklaino ”Kolku”. Komanda, kļūstot par galveno starta pārsteigumu, arī pret čempionu nospēlēja ar spiedienu un spēcīgi. Cīņa bija nesaudzīga un nepiekāpīga no pirmās līdz pēdējai minūtei, kaislības kūsāja, stiprajiem puišiem atradās cits citam ko pateikt – un iznākumā, kaujiniecisks neizšķirts ar rezultātu 1:1. 

 
Diez vai ar to palika apmierināts DEPO 14, bet, lūk, ”Kolka” apmierināti berzēja rokas. Tagad ļoti interesanta solās būt kauja ”Kolka” – ”Ventspils augstskola” – vai turnīra drošais jaunpienācējs spēs arī šeit pakutināt nervus favorītam?! Plānojams, ka šis grandiozais mačs (visas biļetes uz to jau sen izpārdotas! 🙂 notiks otrdien, sākums 20:00.

Pārējās komandas arī cīnās no visa spēka, par ko pelnījušas pašu labāko novērtējumu. Atzīmējams fakts: jau visas turnīra komandas ieguvušas punktus! Piemēram, kodīgais ”Leģions”, pagaidām kopā ar ”Ventspilniekiem” noslēdzot tabulu, divreiz nospēlēja neizšķirti. Vareni cīnās arī ”Piltene”, ”Sabile” un ”Blāzma” – komandas šķir vien viens punkts, kas sola karstas saķeršanās!

Aizraujošā cīņa turpinās. Cīņai ceļu!

Ventspils čempionāts – 2019. Spēļu rezultāti

DEPO 14 – Kolka 1:1; DEPO 14 – Leģions – 6:3; Ventspilnieki – Leģions – 1:1; Sabile – Piltene – 5:1; Ventspils augstskola – Sabile – 5:0; Piltene – Leģions – 5:1; Ventspils augstskola – Blāzma – 4:1; DEPO 14 – Ventspilnieki – 5:2.

Uz doto momentu komandām ir šādi rādītāji: DEPO 14 – 5 spēles – 13 punkti (20:8); Ventspils augstskola – 4 spēles – 12 punkti (23:1); Kolka – 3 spēles – 7 punkti (14:1); Sabile – 4 spēles – 4 punkti (8:11); Piltene – 4 spēles – 4 punkti (5:19); Blāzma – 4 spēles – 3 punkti (5:15); Ventspilnieki – 4 spēles – 2 punkti (5:12); Leģions – 6 spēles – 2 punkti (7:22).

Daudz informācijas šeit: https://www.facebook.com.ventspilspfc/ 

 
Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils. 

Mihails Koroļovs,

FK “Ventspils” preses atašejs

e-mail: info@fkventspils.lv