Ilgi gaidītais pilsētas čempionāta starts arvien tuvāk. Un arī mums, godājamie draugi, ir jaunas patīkamas ziņas jums. Un kā savādāk, ja turnīrs vēl nav sācies, bet pagājušā gada dalībnieku rādītājs jau pārspēts. Ir rekords – pieteikumus iesniegušas jau deviņas komandas!

Atgādinām, ka jaunajā turnīrā jau noteikti spēlēs Ventspils čempions – 2018 komanda DEPO – 14, vicečempions Ventspils augstskola, pagājušā gada čempionāta dalībnieki “Blāzma” un “Piltene“, kā arī uzreiz pieci sacensību debitanti – komandas “Pārventa”, “Ventspilnieki”, “Leģions”, “Kolka” un “Sabile”.

Un, pēc visa spriežot, temps tikai pieaugs. Tādēļ, ka mums, draugi, ir priekš jums vēl viens lielisks jaunums!

Pateicoties FKV prezidenta Adlana Šišhanova darbīgajai iesaistei Ventspils čempionāts – 2019 arī šajā gadā saglabā neticamu balvu fondu – 3000 eiro! Šis skaitlis visus satrieca gadu atpakaļ, tas satriec arī tagad! Motivācija būt starp medaļniekiem, nešaubāmies, izaugs daudzkārtīgi.

Būt starp Ventspils čempionāta medaļniekiem tiešām ir lieliski. Tādēļ, ka trešās vietas ieguvējs saņems 500 eiro. Otrā vieta atnesīs 1000 eiro. Nu bet uzvarētājs ir uzvarētājs – 1500 eiro par uzvaru čempionātā!

Iespaido, vai nav tiesa.

Mēs saprotam, ka interese par turnīru jums, draugi, jau tā augsta. Bet mēs nesteidzamies jums liegt iespēju pretendēt uz medaļām un balvām! Mēs pagarinām pieteikumu iesniegšanas termiņu līdz 24. jūnijam!

Šeit viss vienkārši, nekas nav mainījies. Tam, lai iesniegtu pieteikumu dalībai pilsētas čempionātā – 2019, jums nepieciešams uzrakstīt uz e-mail info@fkventspils.lv un norādīt komandas nosaukumu, un jūsu komandas pārstāvja kontakta datus (telefonu).

Piedalieties, spēlējiet un uzvariet. Ventspuils čempionāts – 2019 – tas ir notikums.

Un FK “Ventspils” palīdz jums būt tā dalībniekiem – visi laukumā, visi pēc neaizmirstamām emocijām!

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv