Draugi! Pagājušajā gadā FK “Ventspils”, daudzējādā ziņā, pateicoties kluba prezidenta Adlana Šišhanova pūlēm, atdzīvināja seno un teicamo tradīciju – pilsētas čempionātu.

Atdzimšanu varēja drosmīgi nosaukt par lielisku, un tajā galvenais nopelns kā reiz pieder dalībniekiem – komandām un futbolistiem. Uzreiz septiņas komandas sitās par tiesībām saukties par labāko komandu mūsu pilsētā – tās bija brīnumainas emocijas un interesanti mači.

Par Ventspils čempionu – 2018 kļuva, atgādinām, varenā vienība DEPO – 14. Šie veselīgie puiši mačos izskatījās ne maz ne sliktāk, kā, pieļausim, kāds ”Liverpool” šā gada trakajā Čempionu Līgā. Nu, gandrīz ne sliktāk…

Mēs steidzam jums paziņot priecīgu ziņu! Īstais laiks parūpēties par Ventspils čempionātu – 2019!

Nepalaidiet garām! Viss vienkārši, un jaunas karstas kaujas, kurās jūs cīnīsieties, neliks sevi gaidīt. Un arī vērtīgas balvas nekur nepaliks, neaizmirstiet!

Un tā, lai padotu pieteikumu dalībai pilsētas čempionātā – 2019, jums nepieciešams rakstīt uz e-mail info@fkventspils.lv un norādīt komandas nosaukumu, kā arī jūsu komandas pārstāvja kontaktus (telefonu). Vēstules mēs beidzam pieņemt 26. maijā.

Viss vienkārši. Rakstiet, reģistrējieties un kļūstiet par interesanta turnīra dalībniekiem. Pagājušajā gadā bija septiņas komandas – tad pārspēsim šajā gadā šo rādītāju!

Veiksmi, un uz tikšanos futbola laukumā!

Sadarbībā ar SIA “LDZ CARGO”, Ventspils brīvostas pārvalde un OC Ventspils.

Mihails Koroļovs,
FK “Ventspils” preses atašejs
e-mail: info@fkventspils.lv